Córeczka gwiazdy DDTVN przeszła ciężką operację. Cierpi na poważną chorobę

Córeczka gwiazdy DDTVN przeszła ciężką operację. Cierpi na poważną chorobę Źródło: Instagram - Anna Wendzikowska

DDTVN jest programem, w którym postacie kojarzone z komercyjną stacją codziennie spotykają się z widzami, by przedstawić im najciekawsze wiadomości z życia gwiazd oraz problemy, które dotyczą większości społeczeństwa. Jedna z gwiazd musi zmagać się z rodzinnym dramatem.

DDTVN jest uwielbiany przez widzów dzięki temu, że codziennie mamy do czynienia z wieloma segmentami programu, które wspólnie stanowią o jego doskonałej formie. Najważniejsze są oczywiście rozmowy prowadzących z gośćmi, którzy codziennie stawiają się w studiu, by opowiadać o ważnych dla Polaków tematach. Nie brakuje wśród nich także celebrytów z pierwszych stron gazet.

Specjalistką od rozmawiania z takimi ludźmi jest jednak jedna z kobiet, która od wielu lat zajmuje się pracą przy produkcji DDTVN. Jest nią Anna Wendzikowska. Od dłuższego czasu prowadzi ona bardzo ważną część programu, podczas której widzowie mogą poznać gwiazdy show-biznesu z nieco innej strony. Niejednokrotnie zdarzało się, że w trakcie rozmowy celebryci wyjawiali swoje największe sekrety.

Gwiazda DDTVN ma problemy rodzinne

Anna Wendzikowska prywatnie przez lata związana była z Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma 4-letnią córkę Kornelię. W ostatnim czasie jej partnerem był Jan Bazyl, a kobieta doczekała się drugiego dziecka, Antoniny, urodzonej w zeszłym roku. Prezenterka nie lubi chwalić się jednak szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego, dlatego do tej pory nie mogliśmy liczyć na żadne dodatkowe wiadomości. 

Ostatnio dziennikarka zrobiła jednak wyjątek dla swoich fanów na Instagramie. Postanowiła, że pozwoli obserwującym na zadanie jej kilku pytań, po czym odpowie na najciekawsze z nich. Nie obyło się bez kwestii dotyczących kulis rozstania z Patrykiem Ignaczakiem. Ludzi zainteresowała jednak zupełnie inna kwestia.

Uwaga sympatyków dziennikarki skupiła się na małej Kornelce, która na niemal każdym zdjęciu pozuje w okularach. Fani postanowili zadać pytanie dotyczące wady wzroku małej dziewczynki, jednak dostali zupełnie inną odpowiedź, która wprawiła ich w osłupienie. Mało kto spodziewał się dramatu córeczki gwiazdy TVN-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka gwiazdy DDTVN jest chora

- Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa… Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem. Ćwiczymy cały czas to gorzej widzące oko - wyznała Anna Wendzikowska, tłumacząc schorzenie małej Kornelii.

Dowiedzieliśmy się, że dziecko w lipcu ubiegłego roku przeszło bardzo poważną operację, po której wciąż musi ćwiczyć chore oko. Jednym z zadań podczas terapii jest zasłanianie oka.

- Z tym zasłanianiem różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni. Walczę czasami o każdą minutę - dodała Anna Wendzikowska, zamykając temat poważnych problemów zdrowotnych, z jakimi musi radzić sobie jej córka.

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Gigantyczny skandal w najgłośniejszym programie TVN! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  5. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak wygląda, oniemiejecie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł