Chajzer z synkiem miał wypadek, auto zniszczone. "Huk, wstrząs, histeria dziecka"

Chajzer z synkiem miał wypadek, auto zniszczone. "Huk, wstrząs, histeria dziecka" Źródło: yt/tvn

Gwiazdor DDTVN miał wypadek. Uwielbiany przez publiczność stacji TVN Filip Chajzer, który w godzinach porannych poruszał się samochodem wraz ze swoim synem, stał się ofiarą stłuczki. Auto prezentera zostało zniszczone, a relacja dziennikarza z wydarzenia jest naprawdę wstrząsająca. Tym razem na szczęście, zarówno prezenterowi, jak też jemu dziecku, nic się nie stało.

DDTVN jest miejscem, w którym Filip Chajzer od lat bawi publiczność telewizji TVN swoimi humorystycznymi reportażami. Dziennikarz, który wraz z synem poruszał się swoim autem stał się ofiarą wypadku, który zniszczył mu auto i wprowadził w prawdziwą histerię jego dziecko. Sprawcą okazał się nastolatek, dla którego nie było to pierwsze zdarzenie drogowe spowodowane z jego winy. O przebiegu całego zdarzenia, prezenter postanowił poinformować za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Gwiazdor DDTVN miał wypadek. Porażająca relacja prezentera stacji

Według relacji Chajzera, do zdarzenia doszło w trakcie jazdy jedną z warszawskich ulic. Prezenter telewizji TVN miał być uderzony przez nastolatka, który prowadził samochód marki Volkswagen Golf. Według relacji dziennikarza, jego dziecko bardzo wystraszyło się zdarzenia i wpadło w wielką panikę.

- Ta oto niemiecka pogięta mordeczka dała buzi mojej niemieckiej (też już pogiętej) dupce. Huk, wstrząs i histeria dziecka w foteliku. Dla półtoraroczniaka spory szok. Jednak nie tylko dla niego. Kolejny histeryzuje już kierowca pogiętej mordeczki (troszkę starszy od autora pierwszej rozpaczy). Bynajmniej nie nad losem naszej pogiętej blachy. On już wie co go czeka... Bilans drogowy nie jest dla niego korzystny - wyznał dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

Chajzer wybaczył kierowcy

Pomimo tak niebezpiecznego zdarzenia, Filip Chajzer wybaczył mężczyźnie kierującemu pojazd i zaproponował rozwiązanie jego rodzicom, dotyczące kary dla niesfornego kierowcy.

- Kiedy udaje się go uspokoić cedzi, że w styczniu dachował autem taty, teraz podstemplował golfa mamy i w domu go za to za... pewne właśnie to Mamo. Tato. Zamiast pasa w dupę proponuję kurs doszkalający. Jedna pokiereszowana już styknie, Tak będzie z korzyścią dla wszystkich. - napisał w swoim stylu dziennikarz.

Nie da się ukryć, że ta stłuczka musiała być wielkim ciosem dla prowadzącego, który w wypadku samochodowym stracił już jedno dziecko. W wypadku samochodowym przed 3 laty dziennikarz stracił syna, który jechał autem wraz ze swoim dziadkiem. Tym razem na szczęście, zarówno prezenterowi, jak też jego dziecku nic się nie stało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News