Media zasugerowały, że Polacy pękną z zazdrości, gdy zobaczą "luksusowe" auto Chajzera. Śmiech na sali

Media zasugerowały, że Polacy pękną z zazdrości, gdy zobaczą "luksusowe" auto Chajzera. Śmiech na sali Źródło: youtube.com/pudelek

Filip Chajzer z DDTVN znalazł się pod ostrzałem mediów. Popularny prowadzący został przyłapany na jeździe swoim sportowym samochodem, a portale plotkarskie zasugerowały, że Polacy będą umierać z zazdrości. Nic bardziej mylnego.

Gwiazdor DDTVN, Filip Chajzer nie ma za sobą łatwego okresu. Dziennikarz zalicza wtopę za wtopą, a internauci są bezlitośni co do jego żartów, które według opinii publicznej mają często zabarwienie seksistowskie. Jakby tego mało, formaty, w których występuje syn Zygmunta tracą popularność. Zarówno Hipnoza, jak i Big Brother okazały się wielkimi niewypałami stacji, która liczyła na to, że barwna postać prezentera przyciągnie widzów przed telewizory. Media podchwyciły niepowodzenia gwiazdora i chciały przekonać widzów, że samochód warty 200 tysięcy złotych jest wyrazem nonszalancji prowadzącego. Czytelnicy portalu Pudelek są jednak zupełnie innego zdania.

Reporter DDTVN źródłem sensacji Pudelka

O ile Chajzer budzi bardzo zróżnicowane opinie wśród fanów polskiego show-biznesu, to wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że jest bardzo rozpoznawalny, a dzięki udziałowi w różnych przedsięwzięciach zarabia krocie. To one pozwalają mu na podążanie za trendami.

Dziennikarze portalu Pudelek przyłapali mężczyznę, jak ten odjeżdża swoim samochodem marki Chevrolet Camaro i stworzyli tekst, który sugerował, że auto warte 200 tysięcy złotych jest znakiem nieprzejmowania się sytuacją zawodową i wyrazem czystej nonszalancji. Czytelnicy portalu byli zupełnie innego zdania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci bronią Chajzera

Mimo że wiele osób nie przepada za postacią prowadzącego, to czytelnicy portalu stanęli w jego obronie argumentując, że kwota nie jest powalająca, zważając na markę samochodu i zarobki Chajzera, które są bardzo duże. Fani strony internetowej doszli do wniosku, że na takie auto prezenter musiał zarobić poprzez ciężką pracę i jak jeden mąż stanęli w obronie gwiazdora, piętnując praktyki Pudelka.

- Znowu nie taki szał to 200 tysięcy. Pudlu nie podjudzajcie. Zarobił to sobie kupił - napisał internauta.

- Człowiek na niego zarobił. Można jedynie pozazdrościć. Życzę powodzenia - napisała kobieta.

- Kurde Pudelek zawsze zawistnie ludziom do portfela zagląda...- pojawiło się dalej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  2. Kora była bita po głowie i poniżana. Zjeżą się wam włosy na głowie, gdy usłyszycie, co jeszcze zdradziła siostra wokalistki!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News