Dorota Wellman poprowadziła DDTVN bez Prokopa! Co się z nim stało?

Dorota Wellman poprowadziła DDTVN bez Prokopa! Co się z nim stało?

DDTVN na czas wakacji zniknęło z anteny. W weekendy można jednak obejrzeć wakacyjne wydanie programu. W sobotnim programie zabrakło jednak Prokopa. Dlaczego Wellman poprowadziła DDTVN bez niego?

Przez okres wakacji w dni powszednie nie obejrzymy Dzień Dobry TVN. Za to w weekendy emitowany jest program "Dzień dobry wakacje".

DDTVN bez Prokopa?

Sobotnie wydanie zaskoczyło widzów. Dorota Wellman poprowadziła program bez Marcina Prokopa. Zastąpił go Marcin Sawicki. - Przecież miał być Marcin Prokop i Dorota? O co tu chodzi? - Jestem troszkę zaskoczona innym Marcinem. - Widziałam, że weekendowe wydanie "DD TVN" mieli poprowadzić Dorota Wellman i Marcin Prokop. A tak poza tym, Marcin Sawicki bardzo przyjemny człowiek - czytamy w komentarzach na Facebooku. Dlaczego Marcin Prokop nie poprowadził DDTVN? Producenci Dzień Dobry TVN nie odnieśli się do pytań internautów. Nie da się ukryć, że Wellman i Prokop to duet doskonały. Zabawiają widzów TVN od lat, a rzesza ich fanów wciąż rośnie. Widzowie, jednak nie narzekają na obecność w programie jego zastępcy, Marcina Sawickiego.

Kim jest Marcin Sawicki?

Marcin Sawicki od dłuższego czasu jest reporterem programu DDTVN. Przeprowadzane przez niego wywiady dotyczą głównie nauki. Wcześniej prowadził również główne wydanie programu m.in. wspólnie z Magdą Mołek.  

PRZECZYTAJ: Olga Bończyk o Wodeckim: „Z nikim nie było mu tak dobrze jak ze mną”

PRZECZYTAJ: Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News