Dorota Wellman wystrugała na wizji DDTVN baranka z masła. Robi wrażenie?

Dorota Wellman wystrugała na wizji DDTVN baranka z masła. Robi wrażenie? Źródło: screen/YouTube/tvnpl

DDTVN radzi jak przygotować się do zbliżającej się Wielkanocy. Ostatnio Dorota Wellman pokazała jak zrobić artystycznego baranka z masła. Efekt z pewnością zaskoczy wiele osób.

DDTVN jak co roku przygotowało dla swoich widzów wiele świątecznych porad. W jednym z ostatnich odcinków popularnej telewizji śniadaniowej można było zobaczyć kulinarne i artystyczne popisy Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy postanowili przygotować coś zupełnie wyjątkowego.

Jednym z najpopularniejszych symboli świąt Wielkanocy jest baranek. W koszykach z tradycyjną święconką, jak również na świątecznych stołach znajdują się baranki w różnych wersjach. Najczęściej są one zrobione z cukru, a czasami są to nie nadające się do zjedzenia figurki. Prezenterzy DDTVN przygotowali dla widzów bardzo oryginalną propozycję, która łączy walory kulinarne i artystyczne.

DDTVN pokazuje, jak zrobić baranka... z masła

Wiele wskazuje na to, że cukrowe baranki odchodzą już do lamusa. Prezenterzy DDTVN zaproponowali niecodzienne rozwiązanie. Wielkanocny baranek w takiej wersji to nie lada widok. Marcin Prokop i Dorota Wellman wykonali świąteczny symbol z masła. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które nie niszczy zębów, jak to było w przypadku cukrowych odpowiedników.

Marcin Prokop i Dorota Welmann wykazali się ogromną kreatywnością. Do swojego zadania podeszli z dużą dozą humoru. Prokop zapowiedział, że jego baranek pochodzi z obrony terytorialnej:

- Baranek, który się zapisał do Obrony Terytorialnej.... i schował się w krzakach. Przykrył się listowiem - zapowiadał prezenter DDTVN. Wersja, na którą zdecydowała się Dorota Wellman była bardziej artystyczna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Artystyczny baranek Doroty Wellman. Efekt końcowy zaskoczy wiele osób

Dorota Wellman zdecydowała się na bardziej artystyczną wersję maślanego baranka. Wielkanocny symbol w jej interpretacji miał zdecydowanie więcej sierści. 

- Tu ma pupkę i ogonek z bazia. Potem będzie sierść strzyżona. Skudłacony. Jest ładny - przyznała prezenterka DDTVN, patrząc na swoje wielkanocne dzieło.

Baranek w wykonaniu Doroty Wellman zaskakuje swoją prostotą i możliwością praktycznego zastosowania. Jego wykonanie nie jest skomplikowane i nie wymaga dużo czasu. Natomiast końcowy efekt cieszy oczy i może być oryginalną ozdobą świątecznego stołu.

Tak wyglądał baranek, którego Dorota Wellman "wystrugała" w DDTVN:

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

źródło: DDTVN
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News