Widzowie DDTVN na pewno się tego nie spodziewali. Anna Lewandowska popłakała się na wizji, emocje wzięły górę

Widzowie DDTVN na pewno się tego nie spodziewali. Anna Lewandowska popłakała się na wizji, emocje wzięły górę

DDTVN często porusza w swoich reportażach bardzo poruszające tematy. Jeden z nich okazał się bardzo ciężki dla Anny Lewandowskiej. Słynna trenerka nie mogła powstrzymać łez.

DDTVN nie stroni od trudnych czy kontrowersyjnych tematów. Dziennikarze zawsze dbają, aby obok porad czy treści rozrywkowych dostarczyć swoim widzom także wartościowych materiałów, pokazujących kulisy trudnych tematów. Reportaże często są bardzo wzruszające dla fanów programu, a jeden z nich bardzo poruszył Annę Lewandowską. Celebrytka dała się ponieść emocjom.

DDTVN sprowokował Annę Lewandowską do łez. Trenerka przeżyła ogromne emocje

Anna Lewandowska to silna kobieta, która nie pozwala sobie na chwile słabości. Fani znają ją jako pogodną osobę, która nie przejmuje się drobiazgami. To, co zobaczyła podczas kręcenia programu, wstrząsnęło entuzjastką zdrowego żywienia.

Trenerka realizuje dla DDTVN cykl "Sztuki walki", podczas którego spotka się z różnymi kobietami. Ostatnio zdecydowała się wybrać do zakładu karnego, w którym więźniarki rodzą, a potem wychowują swoje dzieci. Noworodki żyją razem ze swoimi matkami wśród więziennych murów, gdzie poznają świat.

Żona piłkarza postanowiła zapytać skazane i ich życie. Rozmówczynie niechętnie opowiadały, za co dostały wyroki, jednak nie miały oporów, by opowiedzieć, co robią na co dzień. Każda z nich zgodziła się, że wychowywanie dziecka w więzieniu jest bardzo trudne oraz wyraziły nadzieję, że w przyszłości pociechy wybaczą im taki przykry start.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska nie zniosła silnych emocji. Musiała się rozpłakać

Najbardziej poruszające okazały się jednak słowa, w których matki zwierzyły się z siły, jaką dają im pociechy. Mimo okropnych warunków oraz kiepskich perspektyw to właśnie dzieci sprawiają, że więźniarki mają siłę walczyć o swój lepszy los.

To było już za wiele dla żony Roberta Lewandowskiego. Kobieta nie mogła opanować wzruszenia i rozpłakała się przed kamerami. Sama jest w końcu mamą małej Klary więc doskonale zna uczucia, o jakich mówiły bohaterki jej reportażu. 

Widzowie DDTVN z pewnością poczują to samo, co Anna Lewandowska. Szczere wyznania więźniarek z pewnością pozwolą na nowo spojrzeć na swoje życie kobietom żyjącym na wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News