Filip Chajzer tym razem przekroczył wszelkie granice? Na wizji wyśmiewał poważne choroby, internauci są oburzeni

Filip Chajzer tym razem przekroczył wszelkie granice? Na wizji wyśmiewał poważne choroby, internauci są oburzeni Źródło: DDTVN

O wydaniu DDTVN z dnia 29 listopada huczy cały internet. Filip Chajzer podczas prowadzenia programu u boku Małgorzaty Ohme sprawił, że w jednym momencie szacunek do niego stracili liczni widzowie. Mimo przeprosin, wiele osób nadal uważa, że było to zdecydowanie nie na miejscu.

W DDTVN tego dnia miał być omawiany temat dotyczący okoliczności i zachowania osób, które cierpią na ataki paniki. Kiedy rozmowa z zaproszoną do studia psycholog skłaniała się ku końcowi, Filip Chajzer zrobił coś, co wielu określiło jako "kabaret". 

DDTVN "osiągnęło dno dna"?

Filip Chajzer podczas porannego wydania DDTVN miał rozmawiać z Małgorzatą Ohme i zaproszoną psycholog o atakach paniki i radzeniu sobie z nimi. Gdy musieli już kończyć, współprowadzący nagle wygiął się na fotelu i udawał, że nie może złapać tchu, rozpiął nawet koszulę i udawał panikującą osobę. Cała sytuacja wyglądała na bardzo nieudany żart, który jednak oburzył wielu widzów. Na zdarzenie w studiu DDTVN zareagowała m.in. Magdalena Ogórek.

- Chorzy powinni dostać maksymalne wsparcie, a otrzymali wykluczenie i stygmatyzowanie - stwierdziła.

Dodała też, że DDTVN "osiągnęło dno dna".

Na zachowanie Filipa Chajzera nie byli obojętni również internauci. Zaczęli zalewać profil Filipa Chajzera na Facebooku negatywnymi komentarzami dotyczącymi jego "pomysłu". Jedne wytykały błędy prowadzącego i były doskonale uargumentowane, inne natomiast uderzały bezpośrednio w prowadzącego. Pojawiały się nawet wyzwiska i odniesienia do jego życia prywatnego. jednak wszystkie - bez względu na obrazę czy też nie - były usuwane zarówno z profilu Filipa Chajzera jak i z profilu DDTVN. Niektórzy internauci domagali się nawet usunięcia prowadzącego z TVN.

Filip Chajzer wytłumaczył swoje intencje, w które nie wszyscy uwierzyli

Internauci byli wściekli, ponieważ ataki paniki to nie są żarty, szczególnie dla osób nimi obarczonych. Zamiast poczuć zrozumienie i skupienie się na temacie przez TVN, w większości mieli poczucie "wytknięcia palcami" i naśmiewania się. Choroba dotykająca innych ludzi nigdy nie powinna być tematem żartów. Wszyscy tylko czekali na reakcję stacji TVN i producentów DDTVN oraz przeprosiny Filipa Chajzera. Otrzymali je, ale nie wszyscy są z nich zadowoleni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem - napisał Filip Chajzer i za chwilę odniósł się do tego, co spotkało go w wiadomościach prywatnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Chodziło o wiadomości i komentarze, które szydziły ze śmierci jego syna, 9-letniego Maksymiliana, który zginął w 2015 roku w wypadku samochodowym. Wiele osób uważało, że w taki sposób dostatecznie utrze celebrycie nosa. Pojawiły się opinie, że jeśli ma on prawo szydzić z innych osób, to inni mogą wytknąć mu rodzinny dramat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Facebook

Następny artykuł