Żona skompromitowała gwiazdora DDTVN? Wrzuciła do sieci prywatne nagranie

Żona skompromitowała gwiazdora DDTVN? Wrzuciła do sieci prywatne nagranie Źródło: Instagram/pati_soltysik

Gwiazdor DDTVN został nagrany przez swoją żonę w niecodziennej sytuacji. Wideo to trafiło do sieci i stało się prawdziwym hitem. Fani już podzielili się swoimi wrażeniami z zaskakującego występu popularnego dziennikarza.

Gwiazdor DDTVN pokazał oblicze, którego fani mogli wcześniej nie znać. Wszystko za sprawą nagrania, jakie opublikowała w internecie jego żona. Materiał rozszedł się po internecie i stał się prawdziwym hitem.

Gwiazdor DDTVN w niecodziennej sytuacji. Wideo trafiło do sieci

Andrzej Sołtysik jest związany z TVN od początku istnienia stacji. Znany stał się dzięki roli prowadzącego program "Big Brother", a od 2007 roku przyciąga widzów przed telewizory jako gospodarz popularnego formatu "Dzień Dobry TVN". Prywatnie jest mężem Patrycji, z którą ma synka Stasia. I to właśnie w jej mediach społecznościowych można ujrzeć prywatne oblicze znanego dziennikarza.

Żona Andrzeja Sołtysika jest aktywna w mediach społecznościowych. Gdy przegląda się opublikowane przez nią zdjęcia, można zauważyć, że ważnym tematem fotografii jest rodzina. Widać wiele zdjęć, na których pozuje wraz z mężem i synem. Widzimy wspólne wyjazdy, spacery oraz inne aktywności. 

Patrycja Sołtysik pozwoliła sobie na pokazanie jeszcze więcej życia prywatnego na InstaStories, które - jak wiadomo - wygasa po dobie. Na "ofiarę" wybrała męża i nagrała go, gdy tańczy w rytm znanej piosenki.

Andrzej Sołtysik prezentuje taneczne ruchy. "Taniec mistrz"

Na wideo, które opublikowała Patrycja na swoim Instagramie, widać Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz ma na sobie biały t-shirt i szary dres. Z telefonu dobiega melodia piosenki "PoP! Goes My Heart", a on sam zaczyna tańczyć, próbując naśladować taneczne ruchy filmowego bohatera, granego przez Hugh Granta. Nie ma wątpliwości, że czuje się bardzo swobodnie. Być może nie wiedział, że taniec obejrzy mnóstwo użytkowników Instagrama. W pewnym momencie Andrzej Sołtysik woła, że prawdziwy popis da dopiero przy refrenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patrycji Sołtysik najwyraźniej występ męża bardzo się spodobał. Zachęcała do obejrzenia go przy okazji publikacji innego postu.

- Naprawdę lubię tego pana obok. Kto nie widział stories - niech koniecznie zobaczy taneczne popisy mojego męża - napisała, a w komentarzach pojawiły się reakcje fanów, którzy mieli przyjemność obejrzeć ten występ:

- Andrzej jest niesamowity - pisze jedna z internautek.

- Taniec miszcz - czytamy w innym komentarzu.

- Pan Andrzej wymiata - zauważa następny komentujący.

A oto kadr z tanecznego występu Andrzeja Sołtysika.

Źródło: Instagram/ @pati_soltysik

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Babcia wzięła kota do weterynarza, bo ponoć co miesiąc rodził młode. Rozwiązanie zagadki jest niesamowite
  4. Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie
  5. Benedykt XVI niespodziewanie opuścił Watykan. Co z jego zdrowiem?
  6. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu