DDTVN
screen/YouTube.com/tvnpl
Mateusz Wysokiński - 24 Czerwca 2019

Boli od samego patrzenia. Po występie Liszowskiej w DDTVN wylano na nią wiadro pomyj

DDTVN sceną upadku Liszowskiej? Znana aktorka w ostatnim czasie postanowiła skupić się swojej karierze muzycznej, czego dowodem był występ w popularnym programie telewizji śniadaniowej TVN. Występ, który był najprawdopodobniej nagraniem z playbacku, spotkał się z bardzo negatywnym przyjęciem ze strony internautów, którzy nie szczędzili aktorce hejtu i dosłownie wylali na nią wiadra pomyj.

DDTVN jest znane również z tego, że popularni muzycy występują na żywo przed widzami. O ile często te występy były obiektem kpin, o tyle Joanna Liszowska nigdy nie zapomni swojej wizyty w programie. Słaba piosenka z równie słabym playbackiem nie przypadła do gustu internautów, którzy nie szczędzą słów krytyki gwieździe serialu "Przyjaciółki"

DDTVN zaprosiło Liszowską. Aktorka zaprezentowała umiejętności wokalne

O ile postać Joanny Liszowskiej kojarzy się z serialem "Przyjaciółki" i występami w niezliczonej ilości polskich komedii romantycznych, o tyle aktorka przejawia także talent muzyczny. Ostatnio artystka postanowiła wrócić do śpiewania i wydała piosenkę "Into U", która najprawdopodobniej jest zadedykowana byłej miłości, a przynajmniej wszystko na to wskazuje patrząc na warstwę liryczną utworu.

Michał Szpak ukrywał wieśćMichał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodzeCzytaj dalej

- Wiem, że jesteś tym jedynym. I nie chcę mówić "żegnaj". [...] Przepraszam cię, jesteś moim cudem - śpiewa aktorka.

O ile utwór wzbudził mieszane uczucia, o tyle jego forma promocji w programie "Dzień Dobry TVN" jest już jednoznacznie negatywna. W dużym stopniu przez playback i brzmienie całości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

milionerzyW Milionerach przekroczono kolejny poziom żenady. Te pytania to skandalCzytaj dalej

Tego występu Liszowska nie zapomni nigdy. Nienawistne komentarze internautów

Piosenka Liszowskiej i jej próby zaistnienia na polskiej scenie muzycznej mogły się komuś podobać, ale teraz nastąpiła prawdziwa eskalacja. Aktorka musi zmierzyć się z masą niecenzuralnych i jawnie krytycznych komentarzy. Fani zarzucają jej, że jej występ był bardzo słabo wyreżyserowany, a ruch ust kompletnie nie pokrywał się z tekstem piosenki, co było widoczne aż do bólu.

- Playback aż uszy bolą. Ciężko ocenić talent Pani Asi. - napisał internauta.

- Piosenka ok, ale tak jechało playbackiem, że aż patrzeć się nie dało... - powiedziała inna komentatorka

Na szczęście dla Liszowskiej, znaleźli się jej obrońcy, którzy stwierdzili, że rozumieją, że gwiazda nie miała warunków do występów na żywo i pomysł playbacku musiał pochodzić z reżyserki show DDTVN, a ona jest jedynie niewinną ofiarą.

Obrazy Pikio

Instagram/Dzień Dobry TVN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobąBarbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serceCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News