Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek nie przebiera w słowach w DDTVN: "co przyjeżdżam do Polski, to jest aż mi wstyd"

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek nie przebiera w słowach w DDTVN: "co przyjeżdżam do Polski, to jest aż mi wstyd" Źródło: instagram.com/izabellamiko/

Gościem DDTVN, choć nie osobiście, była jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Udzieliła wywiadu w formie wideo, a podczas rozmowy z dziennikarką padły słowa, które mogły urazić wszystkich Polaków. Użyła bardzo ostrych słów.

DDTVN stawia na gości, którzy mają coś do powiedzenia. Rozmowa z polską aktorką, choć nie była długa, a gwiazda nie stawiła się osobiście w studiu, to okazała się być bardzo konkretna i dosadna. Celebrytka w swojej wypowiedzi poruszyła też bardzo osobiste tematy.

Aktorka podzieliła się w DDTVN swoją historią

38-letnia Iza Miko od jakiegoś czasu marzy o dziecku. Podobnie jak Joanna Krupa zdecydowała się poddać procedurze zamrażania jajeczek. Temat podchwycił DDTVN. Podczas krótkiego wywiadu z gwiazdą dziennikarka była zdumiona, co musiała przejść aktorka.

- To jest genetyczne [poziom jajeczek]. Ja się dowiedziałam, że mój poziom jest 0,2, czyli już niepłodność generalnie i powiedziano mi, że jestem w stanie próbować zamrozić jajeczka. Generalnie to było siedem miesięcy mojego życia, zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch - opowiadała smutno Iza Miko w DDTVN. Jej opowieść o innowacyjnych metodach zachodzenia w ciążę połączyła z mentalnością Polaków.

Iza Miko wypowiedziała się krytycznie o Polakach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iza Miko jest zdania, że każda metoda pozwalająca kobiecie zajść w ciążę powinna być akceptowalna przez społeczeństwo, a tymczasem zamrażanie jajeczek czy in vitro jest szeroko krytykowane.

- Jesteśmy krajem duchowym, tak bardzo odbijamy się do tego, co Jezus uczył, a co przyjeżdżam do Polski, to jest aż mi wstyd. Chcę, żeby te wszystkie wartości powróciły i żeby ludzie się nie dzielili na prawo i lewo - mówiła Iza Miko w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez 10 lat wiodła szczęśliwe życie z mężem. Nie wiedziała, że to poszukiwany morderca
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Choć aktorka przyjeżdża do kraju jedynie na sesje zdjęciowe, dłuższe wywiady czy plany filmowe, to internauci nie dziwią jej się, że czuje niechęć kiedy ma wrócić na jakiś czas do Polski. Nie można zaprzeczyć, że wypowiedź aktorki wywołała naprawdę poważną dyskusję - od tego, czy Polacy rzeczywiście są aż tacy krytyczni i podzieleni, do tego czy kobiety przed 40-stką na pewno powinny zachodzić w ciążę takimi metodami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą DUŻE ZMIANY w kontrolach drogowych. Musisz się bardzo pilnować
  2. Brwi tej dziewczyny wbijają w ziemię. Kiedyś ich nienawidziła, dziś uważa je za atut
  3. Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem
  4. Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon
  5. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć

Źródło: Pudelek

Następny artykuł