DDTVN: Meller opowiedział więcej szczegółów o swoim odejściu
screen youtube.com/Plejada
Karol Zaborowski - 18 Sierpnia 2019

Tego w oświadczeniu nie było. Meller komentuje odejście Magdy Mołek z DDTVN

Fanów DDTVN czekają poważne zmiany po przerwie wakacyjnej. Z porannego show zniknie dwójka prowadzących, a teraz poznaliśmy szczegóły, których Meller nie zamieścił w swoim oświadczeniu.

DDTVN pożegnało się z dwójką swoich prowadzących. Chodzi oczywiście o Magdę Mołek oraz jej telewizyjnego partnera, Marcina Mellera. O ich odejściu głośno było już w lipcu, kiedy to pojawiła się pierwsza informacja, że nie zobaczymy ich w jesiennej ramówce. Dziennikarz wystosował wtedy specjalne oświadczenie, ale teraz okazuje się, że nie powiedział w nim wszystkiego.

W wywiadzie dla portalu Plejada zdradził teraz o wiele więcej tajemnic związanych zarówno z odejściem swoim, jak i Magdy Mołek. Wielu fanów z pewnością będzie w szoku.

Najnowsze wiadomości. Polski portal ma wątpliwości, czy Piotr Woźniak-Starak jeszcze żyjeNajnowsze wiadomości. Polski portal ma wątpliwości, czy Piotr Woźniak-Starak jeszcze żyjeCzytaj dalej

Dlaczego Meller opuścił DDTVN

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze odejście Mellera z porannego programu stacji TVN. Dziennikarz już raz opuszczał show, ale z czasem powrócił na kanapę prowadzących i można było się spodziewać, ze zostanie tam znacznie dłużej. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

- Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z „Dzień Dobry TVN” - tłumaczył Marcin Meller.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórNie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórCzytaj dalej

Okazało się również, że wizja odejścia Mellera z DDTVN pojawiła się w jego głowie już znacznie wcześniej. Wszytko, dlatego, że dziennikarz prowadzi również "Drugie Śniadanie Mistrzów" na TVN24, w każdą sobotę, a dodatkowa praca na planie DDTVN podczas weekendu niemalże całkowicie uniemożliwiała mu spokojne rozplanowanie tych dni.

W dalszej części wywiadu okazuje się, że to odejście Magdy Mołek było dla niego swego rodzaju impulsem, za którym poszedł i również zdecydował się rozstać z programem.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

- Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem. Dalej będę prowadził „Drugie śniadanie mistrzów” w TVN24, w tej kwestii nic się nie zmienia. (…) Zastanawiałem się, co zrobić z tym fantem. „Drugie śniadanie mistrzów” mam w każdą sobotę, a „Dzień Dobry TVN” prowadziłem w co drugi weekend. Decyzja Magdy ułatwiła mi życie. Nie musiałem już kombinować i szukać rozwiązań. Skoro nie będę już w „Dzień Dobry TVN”, to nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także, mimo że co sobotę będę w „Drugim śniadaniu mistrzów”, dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci - mówił Marcin Miller.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  3. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  4. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  5. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  6. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku

Beata SzydłoKim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówićCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News