Uwielbiana prezenterka DDTVN odeszła po 15 latach. Fani dziennikarki są zrozpaczeni, to nie będzie już to samo

Uwielbiana prezenterka DDTVN odeszła po 15 latach. Fani dziennikarki są zrozpaczeni, to nie będzie już to samo Źródło: screen tvn.pl

DDTVN bez swoich prowadzących nie byłoby tym samym formatem, który pokochali Polacy. Każdy z widzów ma swój ulubiony duet, który najlepiej do niego przemawia. Niestety teraz już wiemy, że gwiazda porannego programu stacji TVN odchodzi, a wraz z nią jej partner.

DDTVN każdego poranka przyciąga przed telewizory tysiące osób. Możemy tam znaleźć zarówno przydatne porady wakacyjne lub kulinarne, jak i informacje o ostatnich wydarzeniach z Polski, a także całego świata. Co więcej często gośćmi w studio są doskonale wszystkim znane polskie gwiazdy, które wraz z prowadzącymi rozmawiają na najróżniejsze tematy.

Jednak nie oznacza to, że w programie zobaczymy tylko i wyłącznie znane osobistości. Często wraz w nimi goszczą tam również pozornie przeciętne osoby, które swoim życiem lub decyzjami pokazały, że są naprawdę wyjątkowe. Jednak DDTVN już nigdy nie będzie takie samo, bowiem jedna z największych gwiazd oznajmiła, że odchodzi z produkcji po 15 latach.

DDTVN traci prowadzących

Już od jakiegoś czasu w mediach krążyła informacja, że skład prowadzących porannego programu stacji TVN ma ulec zmianie, jednak nie było wiadomo, o kogo dokładnie chodzi. Wśród widzów powstawały kolejne teorie, a wielu z nich trzymało kciuki, aby to właśnie ich ulubiony prowadzący nie okazał się tym, który ma opuścić program.

Teraz już stało się jasne, że gwiazdą, która odchodzi z programu, jest Magda Mołek. Prowadząca DDTVN poinformowała o wszystkim swoich fanów poprzez wiadomość na swoim profilu instagramowym.

 - Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę - pisze Magda Mołek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Mołek nie odejdzie sama

W dalszej części wiadomości widzimy również, że wraz z Mołek odchodzi jej programowy partner Marcin Meller, a to oznacza, że producenci muszą teraz znaleźć zupełnie nowy duet prowadzących, jednak raczej wątpliwe, aby fanom to wystarczyło.

Na szczęście Magda Mołek poinformowała również, że to wcale nie jest jej koniec kariery w telewizji, a dodatkowo będziemy ją mogli zobaczyć w zupełnie nowych programach, jednak jak na razie gwiazda nie chciała zdradzić, co to dokładnie będzie.

 - Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem - czytamy.

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu