Małpa ugryzła Chajzera w DDTVN. Kinga Rusin nie zostawiła na nim suchej nitki

Małpa ugryzła Chajzera w DDTVN. Kinga Rusin nie zostawiła na nim suchej nitki Źródło: Instagram/Filip Aleksander Chajzer

DDTVN jest programem, który bardzo często towarzyszy Polakom podczas porannego śniadania. W ostatniej odsłonie telewizyjnego show małpa ugryzła Filipa Chajzera. Cała sytuacja spotkała się z ogromną krytyką ze strony Kingi Rusin.

DDTVN jest programem, w którym codziennie rano dziennikarze prowadzą ciekawe dyskusje z ekspertami w różnych dziedzinach. Wielu Polaków nie wyobraża sobie swojego poranka bez tego telewizyjnego show. Ostatnio doszło w nim do pewnego incydentu z udziałem małpy. Sytuacja doczekała się mocnego komentarza ze strony Kingi Rusin.

DDTVN z kolejną wpadką Chajzera 

DDTVN gościł dzisiaj właścicieli kaupucynek, a tematem przewodnim dyskusji było posiadanie dzikich zwierząt w warunkach domowych. Podczas show jedna z zaproszonych małpek ugryzła prowadzącego, Filipa Chajzera

Prezenter postanowił pochwalić się pamiątkami z tego wydarzenia w swoich mediach społecznościowych. Jego zachowanie spotkało się z ostrą krytyką ze strony koleżanki z TVN-u, Kingi Rusin. Gwiazda wystąpiła jako obrończyni praw zwierząt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niefortunny incydent 

To nie pierwszy raz, kiedy na Filipa Chajzera spływa fala krytyki. Prezenter wcześniej zasłynął z wybryków takich jak homofobiczne komentarze czy molestowanie kobiet w "Ameryka Express". Teraz znowu rozzłościł internautów. 

- Dziabnęła mnie małpa jedna. "Dzień Dobry TVN" do 11:00. Komu, komu kapucynkę na chatę? - napisał na swoim Instagramie gwiazdor, licząc na to, że zostanie to odebrane jako żart. 

Widzowie DDTVN zareagowali jednak w zupełnie inny sposób i natychmiast odnieśli się negatywnie do zachowania gwiazdora telewizji. Skrytykowali jego postawę i zwrócili uwagę na to, jak nieludzkie jest trzymanie małp jako domowych zwierzątek.

W całej sprawie głos zdecydowała się zabrać Kinga Rusin, znana ze swoich ekologicznych poglądów i walki o prawa zwierząt. Wypomniała koledze ze stacji nieodpowiednie zachowanie i skomentowała incydent. 

- Filip, to jest mega smutne. I nie chodzi tylko o ugryzienie. Ubieranie dzikich zwierząt w ludzkie ciuchy, trzymanie ich w domach, klatkach, robienie z nich zabawek ku uciesze gawiedzi jest nie tylko działaniem wbrew naturze, ale też zwykłym barbarzyństwem - skwitowała zajście Kinga Rusin.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Jednocześnie zwróciła uwagę na to, że agresywna reakcja małpy wynikała jedynie z tego, że była zestresowana obecnością wielu ludzi na telewizyjnym planie. Według niej trzymanie małp poza ich środowiskiem naturalnym jest czymś niedopuszczalnym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

Źródło: Pudelek

Następny artykuł