Kolejna dziennikarka odchodzi z "DDTVN"? Opublikowała tajemniczy wpis

Kolejna dziennikarka odchodzi z "DDTVN"? Opublikowała tajemniczy wpis Źródło: kadr programu "Dzień Dobry TVN"

Kolejna dziennikarka "DDTVN" opuszcza zespół śniadaniówki? Wśród jej fanów aż zawrzało, gdy opublikowała w sieci wyjątkowo tajemniczy wpis. Wielu nie ma nawet wątpliwości.

Ostatnio "DDTVN" straciło jednego z prowadzących, a widzowie swojego ulubieńca. Piotr Kraśko oficjalnie opuścił śniadaniówkę, na rzecz "Faktów TVN", w których ma zastąpić Justynę Pochanke, która po 19 latach postanowiła zakończyć swoją współpracę. Odejście jednego z gospodarzy programu było dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Teraz pojawiły się spekulacje, jakoby kolejna dziennikarka miała opuścić "DDTVN".

Tajemniczy wpis w sieci. Kolejna dziennikarka opuści "DDTVN"?

Odkąd stało się pewne, że Kraśko na dobre odchodzi ze śniadaniówki, media społecznościowe zalały pożegnalne wpisy jego kolegów i koleżanek po fachu. Obojętna nie pozostała m.in. Kinga Rusin, która od kilku lat zasiadała u jego boku na kanapie "Dzień Dobry TVN". Publikując kilka zdjęć z Piotrem, w krótkim wpisie podziękowała mu za współpracę i życzyła sukcesów w "Faktach".

- Piotrek @p_krasko, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: Gratulacje i Powodzenia w Faktach TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co jednak najbardziej zwróciło uwagę internautów, to ostatnie zdanie, jakie zamieściła dziennikarka. Nawiązała w nich do nowych czasów. 

- Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! - dodała. 

Wśród obserwatorów momentalnie pojawiły się domysły, jakoby w ten sposób Kinga chciała przekazać, że również jej drogi z "DDTVN" rozchodzą się. Fani są w szoku, jednak część z nich wciąż ma nadzieję, że jest to wyłącznie niefortunny dobór słów. 

- Ale jak to? To już Państwo nie będą prowadzącymi w "Dzień dobry TVN"? - dopytuje obserwatorka. 

- Coś się kończy, coś się zaczyna. Powodzenia dla każdej z osób - czytamy. 

- Czy będzie miała Pani zastępstwo? - zastanawia się internautka. 

- Pani Kingo, ale Pani zostaje? - pyta kolejna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

Czy Kinga Rusin rzeczywiście również opuszcza zespół śniadaniówki? To pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi, bowiem mimo fali pytań, która wciąż ją zalewa, nie zdecydowała się jednoznacznie odpowiedzieć. Dla niektórych jest to dowód tego, że i ona odchodzi z "DDTVN". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News