Fani zdruzgotani, Piotr Kraśko odchodzi z „DDTVN”. Jest oficjalne oświadczenie TVN

Fani zdruzgotani, Piotr Kraśko odchodzi z „DDTVN”. Jest oficjalne oświadczenie TVN Źródło: Jan Bielecki East News

"DDTVN": Widzowie programu śniadaniowego emitowanego przez TVN będą musieli pogodzić się z tym, że więcej nie zobaczą jednego z najbardziej lubianych prowadzących. Piotr Kraśko odchodzi ze stacji. Fani są zdruzgotani. Pojawiło się oficjalne oświadczenie stacji. Wiemy, co jest powodem nagłej decyzji dziennikarza.

Piotr Kraśko pełnił rolę prowadzącego "DDTVN" przez cztery lata. Jego partnerką na wizji była Kinga Rusin. Charyzmatyczna para dziennikarzy należała do niekwestionowanych ulubieńców telewidzów. Odejście Piotra Kraśko wzbudziło nie tylko smutek fanów, ale także kontrowersje. Nadal nie milkną echa po ogłoszeniu decyzji Justyny Pochanke, która była związana ze stacją TVN od dwóch dekad. Plotki na temat politycznych powiązań jej decyzji podsyca fakt, że wiadomość nie została przekazana na antenie, lecz w wiadomości e-mail wysłanej do współpracowników, tuż po ogłoszeniu wygranej Andrzeja Dudy. Czy nagłe odejście Piotra Kraśki może mieć związek z wynikami wyborów prezydenckich? Znamy treść oświadczenia wystosowanego przez telewizję TVN.

"DDTVN": Piotr Kraśko odchodzi z programu

We wtorek w mediach pojawiła się informacja na temat tego, kto zastąpi Justynę Pochanke w roli prowadzącego "Fakty". Okazało się, że wiadomości z kraju i świata będą odtąd przekazywane przez Piotra Kraśko. Choć zarówno dziennikarz, jak i fani cieszyli się z tej niespodziewanej decyzji, wkrótce przyszedł czas na refleksję. Wiele osób obawiało się o dalszą karierę Kraśki w programie "DDTVN". Niestety, okazuje się, że ich troska była słuszna. Dziennikarz definitywnie zakończył swoje weekendowe występy w programie śniadaniowym TVN. Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce u boku Kingi Rusin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Portal Pudelek skontaktował się z szefem ds. Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska, dzięki czemu znany jest komentarz stacji w sprawie odejścia Piotra Kraśki. 

- Piotr Kraśko dołącza do zespołu "Faktów" TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja "Dzień Dobry TVN" pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy przed rozpoczęciem nowego sezonu - zdradziła przedstawicielka stacji TVN, Katarzyna Issat.

Na profilu w mediach społecznościowych współprowadzącej "DDTVN", Kingi Rusin, pojawiło się oficjalne pożegnanie Piotra Kraśki. Dziennikarzy nie łączą wyłącznie sprawy natury zawodowej. Kingo Rusin i Piotr Kraśko pozostają przyjaciółmi. Dziennikarka jest nawet matką chrzestną dziecka kolegi z planu i Karoliny Ferensten-Kraśko. Zdjęcia wybrane przez Rusin zostały opatrzone wzruszającym podpisem.

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Tragiczne wiadomości z lotniska w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne

- Piotrek, bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć - gratulacje i powodzenia w "Faktach" TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!

Fani Kingi Rusin i Piotra Kraśko są bardzo zasmuceni wiadomością przekazaną przez stację TVN. Wielu z nich nie wyobraża sobie programu "DDTVN" bez tego duetu. Zgadzacie się z nimi?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  3. Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy
  4. Wyszedł na jaw przekręt żerujący na klientach słynnego sklepu. Wielu się nabrało, nie mieści się w głowie
  5. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  6. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News