Sonia Bohosiewicz pokazała mieszkanie. Tak wygląda wnętrze godne gwiazdy?

Sonia Bohosiewicz pokazała mieszkanie. Tak wygląda wnętrze godne gwiazdy? Źródło: screen youtube.com/TVN Series

DDTVN często gości polskie gwiazdy w swoim studiu, a czasami nawet odwiedza je w ich własnych czterech ścianach. Tym razem padło na Sonię Bohosiewicz, która opowiedziała o swoim przepięknym apartamencie.

DDTVN już nie raz prezentowało nam, jak mieszkają nasze rodzime gwiazdy i trzeba przyznać, że ich domy robią naprawdę piorunujące wrażenie. Bez wątpienia nie jedna osoba chciałaby zamieszkać w takim miejscy, ale fakt, że Sonia Bohosiewicz zdecydowała się, wpuścić kamerę porannego show stacji TVN do swojego domu jest nie lada zaskoczeniem dla wszystkich jej fanów.

Jest to wywołane tym, że aktorka zazwyczaj bardzo pilnuje swojej prywatności i raczej nie uświadczymy jej, chociażby na ściankach podczas branżowych imprez. Również pytanie o jej rodzinę nie ma większego sensu, gdyż ten element życia prywatnego artystki nie jest dostępny dla opinii publicznej.

DDTVN w domu Soni Bohosiewicz

Dlatego tym bardziej wielu widzów doznało szoku, że aktorka wpuściła telewizję do swojej enklawy spokoju, jaką jest jej apartament na warszawskim Mokotowie. Sam wywiad, jaki został przeprowadzony z Sonią Bohosiewicz, miał za zadanie przedstawić widzom, jak wygląda jej przepiękne mieszkanie, do którego dołączony jest również duży taras, który szczególnie w taką pogodę nadaje się idealnie, aby spędzić trochę czasu z rodziną lub znajomymi.

Aktorka pokazała wszystkim swój salon, kuchnie, łazienkę, a także sypialnię oraz pokój dziecięcy. Jednak jest jedno pomieszczenie, które pozostało zamknięte przez cały wywiad, a jest nim gabinet męża aktorki, który bardzo ceni sobie spokój i prywatność, dlatego nikt tam nie ma wstępu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Na ścianie są mapy. Ponieważ mój mąż je uwielbia, kolekcjonuje. Więcej tych map jest za tymi zamkniętymi drzwiami. Ale tam nie wolno wchodzić, tam jest jego samotnia, jaskinia - mówiła aktorka.

Całe wnętrze jest utrzymane w bardzo nowoczesnym stylu i nie brakuje w nim elementów drewnianych, które prezentują się jak z okładki magazynu o wystroju wnętrz. Sonia Bohosiewicz bez wątpienia urządziła je tak, aby mogła się w nim czuć swobodnie i łatwo odpocząć po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Niejeden hotel nie może pochwalić się takim standardem w swoich pokojach.

DDTVN screen player.pl

DDTVN screen player.pl

DDTVN screen player.pl

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu