Nieprawdopodobne sceny w Dzień Dobry TVN. Wszystko na żywo, na oczach milionów telewidzów

Nieprawdopodobne sceny w Dzień Dobry TVN. Wszystko na żywo, na oczach milionów telewidzów Źródło: facebook/ddtvn

DDTVN zaskoczyło dzisiaj wszystkich. Sceny, które rozegrały się na żywo, na oczach milionów widzów były nieprawdopodobne. Dawno nie było czegoś takiego w telewizji.

DDTVN jest jedną z najchętniej oglądanych telewizji śniadaniowych w kraju. Poranne programy, z których Polacy mogą dowiedzieć się wiadomości z kraju i ze świata, często obfitują w niespodzianki. Tak było i w dzisiejszym programie, sceny, które wydarzyły się na oczach widów z pewnością przejdą do historii programu. 

DDTVN zaskoczyło widów w programie na żywo

Dziś program DDTVN prowadzili Anna Kalczyńska razem z Andrzejem Sołtysikiem. Na kanapę zostali zaproszeni Karol i Ola, którzy mieli opowiedzieć widzom o swojej miłości. Para, która znalazła się w DDTVN chętnie wyznała, czym dla nich jest miłość i co sprawiło, że są razem. 

Karol i Ola opowiedzieli jak i gdzie się poznali. Ich historia zaczęła się już pięć lat temu, kiedy razem byli na obozie harcerskim w roli opiekunów. Karol i Ola od razu przypadli sobie do gustu i zaczęli się ze sobą spotykać. Walentynki były dla nich dobrą okazją, by podzielić się z całą Polską swoim szczęściem. Jednak to nie wszystko, bo podczas programu DDTVN widzowie na chwilę wstrzymali oddech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walentynki z DDTVN. Niesamowite zdarzenie na oczach widzów

DDTVN nie widziało jeszcze czegoś takiego. Kiedy Anna Kalczyńska zaproponowała parze, żeby pozdrowiła ukochane osoby na wizji, Karol zrobił coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał, wstał z kanapy, uklęknął przed Olą i zapytał się, czy zostanie jego żoną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fiskus zrobił podatnikom "prezent". Nie wiemy czy się śmiać czy płakać

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: fakt

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News