Dramat gwiazdy DDTVN. Zdiagnozowano u niej rzadki przypadek hormonozależnego raka

Dramat gwiazdy DDTVN. Zdiagnozowano u niej rzadki przypadek hormonozależnego raka Źródło: instagram/annapuslecka/

Gwiazda "DDTVN" nie ukrywa swojej choroby, z którą walczy od kilku miesięcy. Sytuacja jest naprawdę poważna, dlatego dziennikarka zdecydowała się na naprawdę poruszający wpis. To apel w imieniu wszystkich kobiet.

Dziennikarka znana z "DDTVN" wiosną tego roku poinformowała, że zmaga się z niewyobrażalnie potworną chorobą. Od chwili diagnozy każdy dzień to dla niej walka o życie. Ostatnio celebrytka postanowiła zwrócić się do kogoś, kto mógłby pomóc jej wyzdrowieć. Jej słowa rozrywają serce na kawałki. 

Zdiagnozowano u niej rzadki przypadek raka. Walczy o życie 

Anna Puślecka zasłynęła rolą prowadzącej cyklu "Moda Polska" w znanej śniadaniówce stacji TVN. W kwietniu bieżącego roku dowiedziała się, że choruje na rzadki przypadek hormonozależnego raka piersi, a już miesiąc później zdecydowała się powiedzieć o tym publicznie. 

Celebrytka każdego dnia walczy o życie, w czym pomaga jej odpowiednie leczenie. Puślecka jest zmuszona jednak przyjmować niezwykle drogi lek, który nie jest refundowany w Polsce, co całą sytuację stawia na ostrzu noża. Dziennikarka nie ma czasu do stracenia, dlatego postanowiła opublikować swój apel.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chora gwiazda "DDTVN" zwraca się do ministra zdrowia 

W poniedziałek na Instagramie Anny pojawiło się jej zdjęcie i obszerny opis, który okazał się listem do ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Już na początku przyznała, że jest to apel w imieniu wszystkich chorych Polek. Życie dziennikarki może uratować lek, który choć w innych krajach jest refundowany, w Polsce trzeba za niego słono zapłacić. Gwiazda skierowała więc swoją prośbę do Szumowskiego, by ten wykorzystał swoje możliwości i to zmienił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną 

- Zapewne Pan wie, że Rybocyklib jest refundowany w CAŁEJ UNII. Całej, poza Polską… Panie Ministrze, czy zdaje sobie Pan sprawę, że nie podejmując decyzji o refundacji leku, odbiera Pan mnie i tysiącom Polek (...) szansę na życie. (...) Dlatego proszę Pana w imieniu swoim i tysiąca kobiet dotkniętych rakiem piersi o pomoc, aby Rybocyklib jak najszybciej znalazł się na liście leków refundowanych (...) chcę, tak jak inne Polki, normalnie funkcjonować. Da nam Pan tę szansę? Albo inaczej: czy ma Pan prawo skazywać nas na przedwczesną śmierć? - czytamy. 

instagram/annapuslecka/

Całość znajdziecie tutaj: 

https://www.instagram.com/p/B1DZR_nlCpb/?utm_source=ig_web_copy_link

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  2. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News