Z DDTVN znikną uwielbiani prezenterzy, którzy prowadzili program od lat. Te doniesienia zwalają z nóg

Z DDTVN znikną uwielbiani prezenterzy, którzy prowadzili program od lat. Te doniesienia zwalają z nóg Źródło: instagram/dziendobrytvn/

DDTVN widnieje na antenie polskiej telewizji już od kilku lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Pojawiły się jednak informacje, że choć program świetnie prosperuje, w tym roku został daleko w tyle za konkurencyjną śniadaniówką, co nie stawia go w najlepszym świetle. Co więcej, w mediach pojawiły się plotki, że już niebawem pożegnamy uwielbianych prowadzących.

Program DDTVN, z każdym kolejnym odcinkiem, stara się zaskoczyć telewidzów i wykazać się czymś zupełnie nowym. Dzięki temu poruszanych jest tam naprawdę wiele przydatnych kwestii. Mimo szczerych chęci i zaangażowania, produkcja odnotowała w tym roku spadek oglądalności, co nie jest najlepszą wiadomością. Ponadto, w programie śniadaniowym zajdą spore z miany, z których prawdopodobnie nie każdy będzie zadowolony. 

Fatalna oglądalność DDTVN 

Jak wiadomo, konkurencyjny program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" odnotował od 1 stycznia bieżącego roku do 30 czerwca, 509 tysięcy osób, które każdego ranka chętnie zasiadały przed telewizorami. Co więcej, jest to o 53 tysiące osób więcej niż w roku ubiegłym, co pokazuje, że program wciąż się rozwija i ma szanse jeszcze przez wiele lat pojawiać się na antenie. 

DDTVN wypada jednak znacznie gorzej i w rankingu zajmuje drugie miejsce, bowiem w roku 2018 program śledziło 530 tysięcy widzów, natomiast przez ostatnie pół roku już tylko 501 tysięcy. Dla niektórych spadek może wydawać się niewielki, jednak dla całej produkcji są to dość niepokojące dane, które wraz z biegiem czasu, jeśli nie ulegną poprawie, mogą mieć znaczący wpływ na przyszłość śniadaniówki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ulubieni prowadzący odchodzą 

Doniesienia na temat oglądalności nie są jedynymi złymi, które dotyczą " Dzień Dobry TVN". W mediach pojawiły się nieoficjalne informacje na temat tego, że już po wakacjach pożegnamy się z jedną z par prowadzących. Wciąż jednak nie wiadomo, kogo dokładnie dotyczą coraz częściej pojawiające się plotki i jak się okazuje, dowiemy się o tym najprawdopodobniej dopiero we wrześniu. Telewidzowie prócz pożegnania, będą mieli również okazję przywitać aż dwie nowe pary prowadzących, które wprowadzą powiew świeżości do programu. Nie jest jednak do końca pewne, czy taka decyzja wszystkim przypadnie do gustu.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
     
      

Źródło: plejada 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News