Żona gwiazdora TVN zdradziła, ile musiała wycierpieć. Wyznanie łamie serce, chodzi o dziecko

Żona gwiazdora TVN zdradziła, ile musiała wycierpieć. Wyznanie łamie serce, chodzi o dziecko Źródło: patisoltysik.pl

DDTVN jest programem, który przyniósł sławę wielu prezenterów TVN-u. Żona jednego z nich postanowiła ujawnić, ile musieli wycierpieć w związku ze swoim dzieckiem. Wyznanie łapie za serce.

DDTVN jest programem, który towarzyszy wielu Polakom podczas poranków, wypromował przy okazji wielu prezenterów i dziennikarzy. Żona jednego z nich postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych informacją, ile musiała wycierpieć razem ze swoim małżonkiem. Sprawa dotyczy ich dziecka. 

Ciąża Patrycji zagrożona 

Żona Andrzeja Sołtysika, Patrycja Sołtysik postanowiła podzielić się ze swoimi fanami ciężkim wyznaniem odnośnie swojego dziecka w związku z dniem 9 grudnia. W tym dniu żona gwiazdy DDTVN dowiedziała się, że jej pierwsza ciąża jest zagrożona. 

- W grudniu 2014 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Właśnie w tym przed gwiazdkowym okresie rozpoczęła się najtrudniejsza w moim życiu walka o utrzymanie zagrożonej ciąży. Kiedy Wigilię oraz całe święta nie wolno mi było wstać z łóżka... marzyłam, że jeśli uda się mimo wszystko (choć lekarze nie dawali większych szans), to w następnym roku będę celebrować gwiazdkę z dzidziusiem jak nigdy wcześniej - napisała na swoim blogu Patrycja Sołtysik. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwe zakończenie dramatu

Żona gwiazdy DDTVN dodała, że zważywszy na okoliczności, ciężko było jej poczuć rodzinną atmosferę świąt. Od tego czasu celebrytka próbuje korzystać z niej ile się da. 

- Dlatego od czterech lat, od pierwszego grudnia "święta w sercu" i oddajemy się w całości tej atmosferze! Zatrzymujemy chwile i piękne emocje. Jesteśmy razem i właśnie w grudniu doceniam to jeszcze bardziej! Dzisiaj przytulam mocno mojego synka i nadal nie umiem tego dnia powstrzymać łez... - dodaje Patrycja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwiodła się z mężem, który bił ją i dzieci. 10 lat później dostaje list i zamiera

2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Wyznanie spotkało się z pozytywnym odzewem jej fanów, którzy nie zawsze dla żony Sołtysika byli łaskawi. Patrycja nie stroni od odważnych wypowiedzi i dzielnie znosi walkę z hejtem skierowanym w jej stronę. Wszystko zaczęło się od jej odważnych zdjęć na Instagramie, w których żona gwiazdy DDTVN pozuje karmiąc piersią swojego prawie 3-letniego syna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News