DDTVN, wielka afera
instagram.com dziendobrytvn
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Wielka afera w DDTVN. Internauci nie zostawili na prowadzących suchej nitki

Prowadzący DDTVN w ogniu krytyki. Widzowie nie zamierzają ukrywać, że szczerze zbulwersowało ich to, co wydarzyło się przed kamerami. W sieci nie brakuje ostrych komentarzy.

W DDTVN każdego dnia poruszane są zupełnie inne kwestie - społeczne, urodowe, zdrowotne czy lifestylowe. Tematów do dyskusji nie brakuje zarówno na kanapie, jak i wśród sympatyków śniadaniówki, którzy później dzielą się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Takiej afery po emisji nie było już dawno.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Prowadzący DDTVN w ogniu krytyki

Kolejny poranek i kolejny odcinek śniadaniówki TVN-u już za nami. Tymczasem w mediach na sile przybiera burza, która rozpętała się po jednej z dyskusji z gośćmi programu. Zapewne nie powstałaby ta cała kontrowersja, gdyby nie żarty Filipa Chajzera, który zresztą niejednokrotnie już podpadł widzom swoimi dowcipami. O co więc chodzi tym razem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Tym razem na tapet został wzięty problem niepłodności. Coraz więcej mniej lub bardziej znanych par stara się, również na forum publicznym, upominać, że nietaktowane jest pytanie: "Kiedy dziecko?" czy "Dlaczego jeszcze nie macie dziecka?". W wielu przypadkach starania trwają wiele miesięcy, a niekiedy nawet lat, ale przejęci niepowodzeniem zakochani niechętnie mówią o tym wszem i wobec. Tymczasem na kanapie DDTVN w czwartkowym wydaniu pojawiło się młode małżeństwo, które nieco więcej opowiedziało o tym problemie. W najmniej spodziewanym momencie Chajzerowi najwyraźniej zebrało się na żarty, bo gdy para przyznała, że starania nie zawsze są takie łatwe, odpowiedział, że "też nie takie trudne", śmiejąc się przy tym pod nosem.

Tych kilka słów wystarczyło, by na Instagramie śniadaniówki, pod ostatnim postem, wylała się lawina hejtu. Internauci nie kryją rozgoryczenia nietaktownością prowadzącego.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

- Następnym razem niech poprowadzą program o niepłodności, może coś wejdzie do głowy - stwierdza jedna z obserwatorek.

- Brak słów, ale poziomem programu NIKT nie jest zdziwiony - dodaje kolejna.

- Wieśniactwo w pełnej krasie - pisze internautka.

- Dzień dobry. Kiedy zwolnią Państwo pana filipa? - dopytuje jeszcze inna.

- Żenada jak zwykle - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bulwersujące sceny w Dzień dobry TVN. Widzowie nie wytrzymali, posypały się gromy
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News