Druzgocące fakty o gwiazdorze DDTVN właśnie wyszły na jaw. Jego żona ujawniła całą prawdę, jest zatrważająca

Druzgocące fakty o gwiazdorze DDTVN właśnie wyszły na jaw. Jego żona ujawniła całą prawdę, jest zatrważająca Źródło: screen/TVN

DDTVN: 29-letnia gwiazda mówi o alkoholizmie sławnego męża. On był już po trzecim rozwodzie, a ona, gdy za niego wychodziła, była młodziutką studentką i bała się poważnego związku. Po ślubie spadła na nią ogromna odpowiedzialność.

DDTVN: dzięki szczeremu wywiadowi w "Gali" poznajemy kulisy małżeństwa, które wiele przeszło. Ten związek od początku budził wielkie kontrowersje, zwłaszcza ze względu na różnicę wieku między partnerami. Kiedy się poznali, ona wciąż była na studiach, a on miał za sobą trzy rozwody. Dzielą ich 33 lata, ale wspólnie przeszli już niejeden kryzys. W odważnej rozmowie wyznają prawdę na temat trudności, jakie do tej pory napotkali na swojej drodze.

DDTVN - Patrycja i Andrzej Sołtysik o małżeństwie, chorobie i różnicy w doświadczeniach

Gwiazdy DDTVN opowiadają, że szybko między nimi zaiskrzyło. W 2015 roku, gdy zdecydowali się na ślub, Patrycja nosiła już w sobie dziecko Andrzeja. Dużo złośliwych komentarzy padało na temat dzielących ich ponad 30 lat, ale para nie pozwalała, aby wpływały one na ich związek - zwłaszcza, że to nie one były ich największym zmartwieniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez długi czas gwiazdy DDTVN trzymały te problemy w sekrecie. W najświeższym wywiadzie dla "Gali" uchylają wreszcie rąbka tajemnicy. To, czego można się z niego dowiedzieć, niejednego bardzo poruszy. Życie nieraz rzucało parze kłody pod nogi. Andrzej Sołtysik wyznaje, że gdy poznał Patrycję, był "człowiekiem w traumie" ze względu na trzy rozwody, które już miały miejsce w jego przeszłości. 

Traumę odreagowywał tak, jak mógł. W pewnym momencie para zorientowała się, że padł ofiarą strasznej choroby - alkoholizmu. 

- Andrzej miał prowadzić w weekend "Dzień dobry TVN". Błagałam go, żeby nigdzie nie wychodził. Nie posłuchał, poszedł "tylko" na kolację. (...) No i upił się totalnie... Około 6 rano miał być już w drodze do studia. Tymczasem zadzwonili do mnie z redakcji w nerwach, co się dzieje, bo Andrzeja nie ma. Domyślałam się, o co chodzi i z bólem serca poprosiłam, żeby ściągnęli kogoś na zastępstwo - opowiada Patrycja Sołtysik mediom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Z tego co mówią, teraz czeka ich trudna walka z alkoholizmem i depresją, której nie ułatwia problematyczny charakter Andrzeja Sołtysika - a przynajmniej tak mówi jego żona. 

- Czasem nazywam go swoim mężem Niemcem, który zawsze mówi: "ja, ja, ja". Jest egocentrykiem i egoistą, co w małżeństwie jest ciężkie - przyznaje Patrycja Sołtysik. Mimo to para ma wiele wspólnych planów na przyszłość. - Mamy dwa marzenia. Pierwsze to dom, a drugie... no cóż, w tym domu są dwa pokoje dziecięce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Roksana Węgiel zdradziła swój największy sekret u Wojewódzkiego. Uciekała z domu, szukało jej CAŁE Jasło. Rodzice byli przerażeni
  2. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  3. Mężczyzna dostał przesyłkę. Gdy ją otworzył, prawie zemdlał. W paczce była śmiercionośna bestia
  4. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  5. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  6. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

źródło: pomponik

Następny artykuł