Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska

Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska Źródło: screen shot z youtube.com/

Była gwiazda DDTVN zakpiła sobie na wizji z niskiego wzrostu celebryty, który odpadł z show współprowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Chwilę później otrzymała odpowiedź, której zupełnie się nie spodziewała. Ta riposta naprawdę wbija w ziemię.

DDTVN i "Big Brother" to programy, które widzowie kojarzą głównie z osobą Agnieszki Woźniak-Starak. Choć często formaty te wywołują wokół siebie burzę, ostatnio gwiazda pozwoliła sobie na coś zaskakującego. W bardzo odważny i kontrowersyjny sposób skomentowała uczestnika jednego z  wspomnianych produkcji TVN, a dokładnie jego wzrost. Celebryta poczuł się urażony, lecz nie pozostał bierny na zaczepkę. Woźniak-Starak niespodziewanie usłyszała ripostę, która rozkłada na łopatki. Tego gwiazda DDTVN na pewno się nie spodziewała. 

Była gwiazda DDTVN pokusiła się o odważny komentarz dotyczący wzrostu uczestnika "Big Brothera"

Agnieszka Woźniak-Starak rzadko decyduje się na tak odważne komentarze, tym razem jednak postanowiła zadrwić ze wzrostu jednego z uczestników "Big Brothera". Widząc prawdopodobnie po raz pierwszy na żywo Oleha, była zaskoczona, że jest on taki niski. Taka uwaga z pewnością nie była miła dla chłopaka, choć początkowo udawał, że ma do całej sytuacji dystans.

Szybko jednak okazało się, że sprawa nie zakończy się na wymuszonych uśmiechach, a była gwiazda DDTVN usłyszy niezwykle ostrą i celną ripostę. Całą sprawę skomentować postanowiła również Małgorzata Ohme, od której prowadząca "Big Brothera" usłyszała gorzkie słowa.

 - Masz coś do niskich mężczyzn? - zripostowała.

Jak sugeruje "Pudelek", nie było to przypadkowe pytanie, a specjalny przytyk ze strony Ohme, która zdaje sobie sprawę z faktu, że mąż Woźniak-Starak także jest mężczyzną raczej niskiego wzrostu. Na wspólnych zdjęciach wyraźnie widać, że Agnieszka i Paweł są mniej więcej podobnej wysokości, co nie uchodzi za zbyt atrakcyjne. Mina byłej gwiazdy DDTVN mówiła wszystko - takiego obrotu sprawy zdecydowanie się nie spodziewała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zwracają uwagę na to, że w rzeczywistości Woźniak-Starak jest nawet wyższa niż jej mąż.

 - "Jest prawie takiego samego wzrostu"? Jest po prostu wyższa od Piotra, "Pudel", co to za poprawność polityczna?! - zastanawia się jedna z użytkowniczek tabloidu.

Niektórzy wczuli się także w sytuację Oleha. Twierdzą, że reakcja Woźniak-Starak była nie na miejscu.

 - Oleh wyglądał tak, jakby mu było smutno... - twierdzi internautka, która widziała sytuację w trakcie "Big Brother Arena".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News