Widownia nagle zamarła, dziennikarz DDTVN poruszony. Groźny wypadek gwiazdora Fit Lovers, spadł ze sceny

Widownia nagle zamarła, dziennikarz DDTVN poruszony. Groźny wypadek gwiazdora Fit Lovers, spadł ze sceny Źródło: Screen/youtube/Plejada

Dziennikarz DDTVN zapamięta tę galę jeszcze na długo. To, co stało się na See Bloggers w Łodzi zostanie zapamiętane jako największą skandaliczną wpadkę w branży. W grę wchodziło życie i zdrowie innych osób.

Dziennikarz DDTVN, Filip Chajzer, został zaproszony do poprowadzenia gali, która miała uhonorować blogerów i innych działaczy w mediach społecznościowych statuetkami w różnych kategoriach. Gdy przyszedł czas na kategorię #Hasthagi Roku 2019, każdy wolałby cofnąć czas, niż uczestniczyć w tym, do czego tam doszło.

DDTVN gościło ich kiedyś na swojej kanapie. Wczoraj stało się coś, co może zburzyć ich wizerunek

Fit Lovers, bo właśnie o nich chodzi, to bardzo dobrze znana młodym ludziom para. Większość kojarzy ich nie z powodu materiałów, które wspólnie tworzą, ale z różnych dziwnych pozycji, które wykonują przy oficjalnych wyjściach. Pamela kojarzona jest z unoszenia nogi do góry aż do pozycji szpagatu, za to Mateusz robi salta przy każdej okazji i w każdym możliwym miejscu. Ich vlogi są tym wręcz usiane - nie dało się tego nie zapamiętać.

Podobnie było wczoraj. Fit Lovers otrzymali statuetkę w kategorii #Hasthagi Roku 2019. Pamela z Mateuszem dumni wyszli na scenę, a tam stało się coś niespodziewanego. 

- W tamtym roku odebraliśmy odebraliśmy hashtag roku w kategorii Influencer Roku i byliśmy mega zaskoczeni i teraz też jesteśmy - zaczęła przemówienie Pamela.

Chwilę potem Mateusz wszedł na środek sceny i zrobił salto w tył, lecz coś poszło nie tak. Spadł prosto w publiczność.

Przez salto Mateusza z Fit Lovers poszkodowana została jedna z kobiet. "Chrupnęło w łokciu"

Zamiast stanąć twardo na obie nogi, Mateusz zachwiał się i runął w tył. Na Instagramie tłumaczyli się, że oślepiło go ostre światło. Czy to wina światła, czy równowagi - nie wiadomo. Pamela również mówiła, że Mateusz miał nie robić popisowego numeru, ale sama go do tego namówiła. W efekcie upadł na pierwszy rząd, w którym zasiadali m.in. Anna Lewandowska czy Misiek Koterski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Akrobata" upadł niedaleko miejsc celebrytów i wylądował na jednej z kobiet. Zarówno Mateusz, Pamela, jak i Chajzer z DDTVN byli oszołomieni. Prowadzący galę natychmiast podbiegł i spytał się, czy stało się coś poważnego. Kobieta przyznała, że chrupnęło jej coś w łokciu i mogło dojść do pęknięcia. Wezwano pomoc medyczną.

- Dobre było to, że nic nikomu się nie stało. To jest najważniejsze, że wszyscy wyszli zdrowi, cali. Na koniec chyba wszyscy się śmiali - napisali na Instagramie Fit Lovers.

TAK WYGLĄDAŁ UPADEK MATEUSZA:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Miał się rozpłakać? Gdy wielki polski artysta, 85-letni Jan Kobuszewski, poznał kwotę emerytury, machnął na ZUS ręką
  6. Różnica wysokości emerytury Rynkowskiego i Wałęsy to przepaść. Mocne zaskoczenie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu