Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa

Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa Źródło: kadr z programu "Dzień dobry TVN"

Ostatni odcinek DDTVN na długo zapadnie w pamięci nie tylko widzów, ale przede wszystkim samego prowadzącego. Jego koleżanka nie zostawiła na nim suchej nitki, Wystarczyło kilka słów, by celebryta zamilkł.

Prowadzący DDTVN nie wiedział, co powiedzieć, gdy usłyszał nieprzyjemną ripostę pod swoim adresem. Dobry humor od razu go opuścił, czego nie dało się nie zauważyć. Trzeba przyznać, że czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał, a przynajmniej nie ze strony takiej osoby.

Brutalna riposta w DDTVN. Chajzer nie odezwał się ani słowem 

Niedzielne wydanie popularnej śniadaniówki poprowadził duet, który zawitał w programie zupełnie niedawno. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme od samego początku wzbudzali wielkie emocje, a obecność celebryty nie do końca się wszystkim spodobała. Wielu podejrzewało, że nie jest to dla niego najlepsze miejsce, a wraz z biegiem czasu widzowie zaczęli spekulować, czy aby między prowadzącymi nie narodził się konflikt. Mimo wielu niepewności, fani postanowili dać Filipowi szansę i przekonać się, jak sprawdzi się w nowej roli. 

Dotychczas radził sobie naprawdę dobrze, chcąc na każdym kroku rozbawić nowych gości DDTVN czy samych telewidzów. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki, prowadzący udali się do kuchni, gdzie pieczę nad przygotowywanymi potrawami sprawował Sebastian Olma. Gwiazdą wszystkich dań były kasztany, jednak nie to wydało się najbardziej zaskakujące. 

Filip Chajzer przywołany do porządku na wizji

W czasie, gdy kucharz kroił cebulę, Chajzer postanowił dać popis swoich wokalnych umiejętności i tym samym dać wszystkim do zrozumienia, że nie do końca za nią przepada. 

- Nie, tylko nie cebuuuula, ceeeeebula - zaśpiewał z uśmiechem na ustach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widać było, że krótka piosenka o cebuli sprawia Filipowi wielką radość, jednak w ułamku sekundy jego mina jakby zrzedła. Wszystko za sprawą riposty, jaką usłyszał od współprowadzącej. Gdy tylko Małgosia usłyszała debiutancki utwór kolegi, postanowiła szybko przywołać go do porządku. 

- Cicho, to nie jest program o tobie - skwitowała Ohme. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy
 
Uśmiech prowadzącej zdradzał, że nie miała na celu urazić Chajzera, jednak jego reakcja pokazywała zupełnie co innego. Gwiazdor od razu zamilkł i nie odezwał się już do końca wątku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PKO BP bije na alarm! Oszuści w OBRZYDLIWY sposób ukradną wam wszystko
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: plotek   

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News