Mocne wyznanie Jacka Rozenka w DDTVN. Twierdzi, że po udarze był po drugiej stronie i powiedział, co tam jest

Mocne wyznanie Jacka Rozenka w DDTVN. Twierdzi, że po udarze był po drugiej stronie i powiedział, co tam jest Źródło: YouTube - Telewizja Repubika

DDTVN często gości celebrytów, którzy mają okazję opowiedzieć o wydarzeniach ze swojego życia. Dzisiejszy program był jednak wyjątkowy. Znany aktor mógł opowiedzieć o swoim życiu w związku ze straszną chorobą, która go dotknęła.

DDTVN daje widzom wiele możliwości, między innymi zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami ze świata filmów, seriali i muzyki. W telewizji śniadaniowej stworzonej przez stację TVN regularnie uczestniczą celebryci, którzy mają okazję opowiedzieć o tym, co obecnie dzieje się w ich życiu. Wywiady regularnie cieszą się wysoką oglądalnością i świetnymi opiniami oglądających.

Dzisiejsza rozmowa z przedstawicielem świata polskich gwiazd została uznana za wyjątkową. Wszystko przez to, że po raz pierwszy od dłuższego czasu mogliśmy dowiedzieć się, co dzieje się u Jacka Rozenka. Znany aktor opowiedział o poważnej chorobie, która go dotknęła, zdecydował się również na niezwykłe wyznanie, które zaczęło zastanawiać setki widzów.

DDTVN przedstawił losy znanego aktora po chorobie

Jacek Rozenek kilka miesięcy temu przeżył udar. Aktor wielokrotnie opowiadał o tym, w jakich okolicznościach przyszło mu zmierzyć się z chorobą, dodając, że było to dla niego trudne doświadczenie. Przez swoją dolegliwość musiał na dłużej zrezygnować z udziału w spektaklach i serialach. Praca na planie jest tym, co aktor kocha, dlatego trudno było mu się z tym pogodzić.

DDTVN Rozenek wspomniał również o momencie, w którym zmierzył się z udarem. Okazało się, że wszystko wydarzyło się podczas podróży samochodem. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, dlatego potrzebna była natychmiastowa pomoc medyczna. Mężczyzna zdecydował się na użycie bardzo ciekawych słów opisujących stan, w którym się wówczas znajdował.

Znany aktor pojawił się w DDTVN

Aktor przyznał, że miał świadomość, że "otarł się o drugą stronę", a więc był bliski śmierci. Prowadzący postanowili zapytać go, jak tam jest. 

- Nie było to zachęcające, więc wróciłem - stwierdził Jacek Rozenek, wspominając dramatyczne wydarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły
2. Kultowy polski aktor zmarł w wieku 44 lat. Do dziś jego śmierć wzbudza duże kontrowersje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że dolegliwość ostatecznie nie przyniesie najgorszych skutków. Rozenek czuje się znacznie lepiej i powoli wraca do swoich obowiązków, dzięki czemu nadal może realizować się zawodowo. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie problemy już minęły. Jak wspomina mężczyzna, potrzebna jest jeszcze rehabilitacja, która pozwoli mu wrócić do pełni sił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News