Polska aktorka pobita na planie. Aż się trzęsła gdy ujawniała ponure kulisy na wizji DDTVN

Polska aktorka pobita na planie. Aż się trzęsła gdy ujawniała ponure kulisy na wizji DDTVN Źródło: Screen/Youtube/TVN.pl

DDTVN jest programem, w którym poruszane są bardzo różne, czasem kontrowersyjne tematy. Ostatnio studio telewizyjne było miejscem poruszającego wyznania polskiej aktorki, która została pobita na planie. Gwiazda trzęsła się na wspomnienie tego wydarzenia.

DDTVN to bardzo popularny program telewizji śniadaniowej, który codziennie rano jest chętnie oglądany przez miliony Polaków. Widzowie lubią posłuchać rozmów z ciekawymi ludźmi na przeróżne tematy. Ostatnio gościem "Dzień dobry TVN" była polska aktorka. Na wizji zdecydowała się opowiedzieć swoja poruszającą historię o tym jak została pobita na planie. 

DDTVN gościło polską aktorkę 

DDTVN słynie z tego, że podczas programu poruszane są różne, często bardzo poważne zagadnienia. Celem telewizyjnego show jest oczywiście rozrywka dla widza, ale również wymiana myśli pomiędzy ludźmi z różnych dziedzin i środowisk. 

Niedawno gościem produkcji była młoda polska aktorka, Natalia Janoszek, która osiągnęła spektakularny sukces w filmach bollywoodzkich. Gwiazda przyszła do studia z przykrym wyznaniem. Opowiedziała bowiem o akcie przemocy, jakiego doświadczyła na planie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wstrząsająca historia pobicia na planie 

Natalia Janoszek wystąpiła ostatnio w filmie "Chicken Curry Law", w którym to wcieliła się w rolę zgwałconej kobiety oskarżonej o prostytucję. Produkcja ma mieć swoją premierę 9 sierpnia. Udział polskiej aktorki w tym przedsięwzięciu jest jej ogromnym sukcesem. Z tym filmem wiąże się jednak przykra historia, która spotkała celebrytkę na planie. 

-Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno. Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Popłakałam się i nikt mi nie pomógł. Później przyszedł do mnie reżyser i powiedział, że wie, że bolało, ale jak dostanę nagrodę za ten film, to mu podziękuję - wyjawiła targana ogromnymi emocjami aktorka. 

Dalej grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Skandaliczny sposób, w jaki została potraktowana Natalia Janoszek szokuje. Takie zachowanie nie powinno być tolerowane w żadnej sytuacji, a wszystkie tego typu zajścia powinny być zgłaszane. Co jeszcze gorsze, według aktorki ta scena nawet nie została zarejestrowana przez kamerę. Janoszek utrzymuje, że był to jedynie pokaz męskiej dominacji wobec zagranicznej aktorki, która odnosi ogromne sukcesy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo
  4. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Wirtualna Polska

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News