Zdjęcie gwiazdy DDTVN po chemioterapii trafiło do sieci. Niewielu zna szokujące kulisy jej dramatycznej walki z rakiem

Zdjęcie gwiazdy DDTVN po chemioterapii trafiło do sieci. Niewielu zna szokujące kulisy jej dramatycznej walki z rakiem Źródło: screen player.pl

Gwiazda DDTVN zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych bardzo odważne zdjęcie. Widać na nim skutki jej dramatycznej walki z rakiem.

Gwiazda DDTVN, Anna Puślecka już jakiś czas temu opowiedziała o swojej niezwykłej walce z rakiem piersi. Dziennikarka robi co może, aby choroba jej nie pokonała, jednak kosztuje ją to masę czasu, jak i energii. Co więcej, niedawno udała się nawet do Szwajcarii, która wiedzie prym w walce z nowotworami, aby tam dostać kolejne porady odnośnie do dalszego przebiegu swojego leczenia.

Jednocześnie dziennikarka chce wspierać wszystkie inne osoby, które znalazły się w tej samej sytuacji co ona. Z tego też względu na jej profilu na Instagramie znaleźć można zdjęcie, które przedstawia to, jak jej wygląd zmienił się po przyjęciu chemioterapii. Niewiele osób zdecydowałoby się na taki krok.

Gwiazda DDTV otwarcie o walce z rakiem

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jakie skutki najczęściej niesie ze sobą chemioterapia. Niestety jest ona bardzo mocno wyniszczająca tak samo dla nas, jak dla raka, którego staramy się zwalczyć. Częstym następstwem jest wypadanie włosów, co jest szczególnie trudne dla kobiet zmagających się z chorobą. Z tego też względu wiele osób decyduje się na ukrywanie głowy pod perukami, jednak Anna Puślecka pokazuje, że w takim wypadku absolutnie nikt nie powinien się wstydzić swojej choroby, ani walki, jaką z nią podejmuje. Ten wpis bez wątpienia podniósł na duchu nie jedną osobę, która znajduje się w takiej samej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Coś się traci, coś się zyskuje “żarty” z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona “destynacja”, ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi - napisała Anna Puślecka.

Niestety w dalszym leczeniu dziennikarki niezbędny będzie bardzo drogi lek, który nie jest refundowany w naszym kraju, mimo że w innych częściach Europy jest on o wiele tańszy. To przykre, że polscy pacjenci mimo upływu lat często pozostają praktycznie bez wsparcia w tak trudnych momentach swojego życia. Jednocześnie trzymamy kciuki o jak najszybszy powrót do zdrowia Anny Puśleckiej, która walcząc z własną chorobą, inspiruje innych do tego, aby się nie podawali, a nastawienie pacjenta w przypadku leczenia raka jest niezwykle ważne.

DDTVN fot. instagram.com/annapuslecka

Zobacz także:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  4. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  5. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  6. Tak żona Zenka Martyniuka wyglądała na ślubie. Zbieramy szczęki z podłogi
  7. Niestety, nadciągają kataklizmy. W Polsce zrobi się niebezpiecznie, Jackowski przedstawił koszmarną prognozę na wakacje
     

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News