DDTVN
Screen DDTVN
Klaudia Bochenek - 5 Stycznia 2020

Burza pod zdjęciem gwiazdy DDTVN, narażała niewinną istotę dla lajków? Fani są wściekli

Gwiazda DDTVN tym razem przeszła samą siebie. Fani początkowo nie mogli w to uwierzyć, a potem posypały się pełne słów otrzeźwienia komentarze. Jak można być aż tak nieodpowiedzialnym? Mogła wydarzyć się tragedia.

Celebrytka z DDTVN musi teraz gorzko żałować tego, że dodała tak poruszające - w negatywny sposób - zdjęcie. Komentarze nie pozostawiły na niej suchej nitki.

Gwiazda DDTVN ostro zaszła fanom za skórę. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie

Znana wszystkim pogodynka chciała pochwalić się, jak spędza jedną z wielu podróży. Dodając zdjęcie, na którym kieruje samochodem miała nadzieję na miłe komentarze internautów. Ci jednak mocno się oburzyli. Wszystko przez to, że Dorota Gardias trzymała na kolanach swojego pupila. Nawet uroczy piesek nie złagodził dosadnych komentarzy. Celebrytka podpisała fotografię "W drogę!", a czujne oko instagramowiczów dopatrzyło się czegoś nieodpowiedzialnego.

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie dzieckaNatalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Jeden z obserwatorów po przyjrzeniu się fotce z pieskiem na kolanach zauważył, że gwiazda DDTVN wcale nie trzyma zwierzaka "tylko do zdjęcia", jak zapewniała wcześniej inną osobę. Auto znajdowało się w ruchu, a to oznaczało, że jeśli pies - jak bardzo spokojny by nie był - zrobiłby nieprzewidziany ruch, mogłoby dojść do wypadku, z dużym prawdopodobieństwem tragicznego w skutkach.

Komentarze internautów obnażyły bolesną prawdę. Mało kto zachwycał się pieskiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta na ulicyPies zaginął i wrócił po kilku dniach, a przy obroży miał przyczepioną notatkę. Właściciele przeczytali i zalali się łzamiCzytaj dalej

- Na liczniku obrotów silnika widać wyraźnie 2,500 obrotów, czyli szybkość w okolicach ok. 90-100 km/godz... Blondynka to jednak nie tylko kolor włosów, to głównie mentalność... Wszystkie zwierzęta przewozi się na tylnych siedzeniach, zabezpieczone a małe w pojemnikach lub klatkach. To jest również dla ICH BEZPIECZEŃSTWA. WSTYD!!!! - zauważył internauta.

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Nie tylko ten internauta zauważył szczegół, który absolutnie zmienił postrzeganie słodkiego zdjęcia z psem. Nie byłoby problemu, gdyby Dorota Gardias zrobiła zdjęcie np. na parkingu, a potem odpowiednio zabezpieczyła psiaka.

- Do zdjęcia, czy nie. To nieistotne. Jest to zachowanie niebezpieczne. Po prostu. Publiczne osoby w tych czasach muszą brać szczególną odpowiedzialność za to, co wrzucają do sieci. Ludzie są różni i różnie myślą, bądź też i nie. A konsekwencji brak. Liczy się TYLKO ilość "lajków", wejść na IG i ładny piesek na zdjęciu? - pouczała Dorotę Gardias kolejna osoba.

- Powiedzieć "fatalne zdjęcie", to jakby nic nie powiedzieć! To zdjęcie powinno trafić do podręcznika, jak nie przewozić psa w samochodzie! Tłumaczenie, że to tylko do zdjęcia, jakoś mnie nie przekonuje - grzmiała następna z fanek gwiazdy DDTVN.

Obrazy Pikio

Fot. instagram.com/dorotagardias/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Zbigniew Cybulski i ostatnie słowaOstatnie chwile Zbigniewa Cybulskiego są wyjątkowo przygnębiające. Zanim umarł, wypowiedział 10 znaczących słówCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News