Jacek Rozenek przerwał milczenie. W DDTVN po raz pierwszy opowiedział publicznie o tym, jak dokładnie doszło do wylewu

Jacek Rozenek przerwał milczenie. W DDTVN po raz pierwszy opowiedział publicznie o tym, jak dokładnie doszło do wylewu Źródło: Instagram/Jacek Rozenek

DDTVN codziennie rano zaprasza do swojego studia interesujących gości. Tym razem to Jacek Rozenek zdecydował się na antenie TVN-u opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych. Wyjawił jak dokładnie doszło do wylewu, który zmartwił wszystkich jego fanów.

DDTVN gościło niedawno w swoim studiu Jacka Rozenka. Celebryta w szczerym wywiadzie zdradził kulisy swoich ostatnich problemów zdrowotnych. Opowiedział publicznie o tym, jak doszło do niespodziewanego wylewu. 

Odważne wyznanie w DDTVN

DDTVN codziennie rano przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy lubią przy śniadaniu posłuchać o różnych, ciekawych tematach oraz poznać kulisy życia gwiazd. Ostatnio gościem studia TVN był Jacek Rozenek, który zdecydował się opowiedzieć historię swoich problemów zdrowotnych. 

Aktor "Barw Szczęścia" zakończył właśnie pierwszy etap leczenia i powoli wraca do pracy. Na antenie stacji wyjawił jak doszło do udaru, a także w jaki sposób trafił do szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Niestety pamiętam wszystko" 

Aktor prowadził samochód, kiedy stan jego zdrowia uległ drastycznemu pogorszeniu. Cudem udało mu się nie spowodować wypadku. Najpierw pojawiły się problemy z mówieniem, później doszły kolejne dolegliwości. Rozenek wyjawił, że czuł się jakby był po drugiej stronie. 

- Niestety pamiętam wszystko. Jechałem samochodem, zjechałem na parking, no i się zaczęło… wylew. Nie wiedziałem, jak zareagować, miałem wrażenie, że to mi się śni, ale byłem przytomny. Po trzech i pół godzinie zerknąłem na telefon i już wiedziałem, że jest niedobrze. Wyjechałem z parkingu, zatrzymał mi się samochód i jakiś pan tam mnie znalazł - opowiedział na antenie TVN aktor. 

Były mąż Małgorzaty Rozenek doznał ciężkiego udaru, po którym spędził w szpitalu niespełna dwa miesiące. Gwiazdor wraca już do pełnej sprawności dzięki profesjonalnej opiece kadry medycznej i systematycznie prowadzonej rehabilitacji. Wyznał, że ma jeszcze niewielkie problemy z poruszeniem prawą ręką, ale jest przekonany o tym, że niedługo dojdzie do siebie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2.Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

- Po prostu chcę żyć i to jest normalne. Dlatego wykonuję wszystkie ćwiczenia, które trzeba wykonać. Jest to cała masa ćwiczeń manualnych. Ja mam ograniczenia w ćwiczeniu, ponieważ mam niską frakcję wyrzutową serca - opowiedział o swojej kondycji fizycznej Jacek Rozenek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Plejada

Następny artykuł