Prowadząca DDTVN wspomina zmarłego ojca. Poruszające słowa i riposta dla wszystkich hejterów

Prowadząca DDTVN wspomina zmarłego ojca. Poruszające słowa i riposta dla wszystkich hejterów Źródło: TVN

Ojciec prowadzącej DDTVN, Anny Kalczyńskiej, odszedł na początku września. W najnowszym wywiadzie gwiazda wspomina zmarłego tatę we wzruszających słowach. Jej wypowiedź na pewno zaskoczyła wszystkich hejterów.

Jedna z gwiazd DDTVN, Anna Kalczyńska, pochowała niedawno ojca. Znany aktor, Krzysztof Kalczyński, zmarł 11 września. Prezenterka nie zaprzestała jednak pracy w mediach. W jednym z wywiadów po śmierci ojca podzieliła się osobistymi przemyśleniami na ten temat. Jej poruszające słowa na pewno zaskoczyły wszystkich hejterów.

Prezenterka DDTVN nie zrezygnowała z publicznych występów

Wiele osób po śmierci bliskiej osoby przynajmniej na chwilę rezygnuje ze wszystkich obowiązków, aby móc w spokoju pogodzić się z tragicznymi wydarzeniami. Prezenterka DDTVN, Anna Kalczyńska, nie zaprzestała jednak pracy po odejściu ojca, co spotkało się z mieszanymi reakcjami niektórych internautów. Gwiazda TVN w wywiadzie dla JastrząbPost opowiedziała w jaki sposób przeżywa żałobę po stracie taty. 

- Żałobę nosi się w sercu. Niektórzy i ja na pewno do nich należę, będę nosić tę żałobę całe życie. Natomiast mój tata był osobą szalenie oddaną swoim widzom i osobą szalenie kochającą publiczność. Gdyby się waliło i paliło, tata zawsze był na scenie. I musiał być złożony jakąś wielką chorobą, żeby nie móc wystąpić. Moja mama zresztą też miała zdjęcia niedługo po śmierci taty i nie odwoływałyśmy ani moich występów w Dzień Dobry TVN, ani zdjęć które były zaplanowane. Z szacunku do kolegów, z szacunku do widzów - powiedziała dla JastrząbPost Anna Kalczyńska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec gwiazdy DDTVN był osobą publiczną i doskonale rozumiał, jak ważny jest szacunek do widzów. Na pewno nie chciałby, aby jego córka rezygnowała z pracy z powodu jego śmierci. Prezenterka pozostała więc aktywna w mediach i w ten sposób wypełnia ostatnią wolę ojca. Gwiazda TVN wie, że Krzysztof Kalczyński bardzo by tego chciał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata

Według dziennikarki, każda osoba inaczej przeżywa żałobę. Jedni potrafią wrócić do siebie po traumatycznych przeżyciach w jednej chwili, inni będą żyć z nią do końca swoich dni. 

- A żałoba naprawdę jest bardzo umownym konceptem. Dla niektórych trwa rok, dla niektórych trwa miesiąc. Tak naprawdę to jest rzecz, którą się ma w głowie, w sercu i publiczne wystąpienia i pojawienia się nie mają w tym wiele wspólnego - dodała dla JastrząbPost Anna Kalczyńska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny
  4. Zaczyna się. W Polskę lada moment uderzy gigantyczna fala zimna
  5. Zrozpaczona Kinga Rusin przekazała informacje o śmierci bliskiej sobie osoby. "Odszedł"

źródło: JastrząbPost

Następny artykuł