Prezenter DDTVN otrzymał policzek na oczach całej Polski. Wszystko poszło na żywo

Prezenter DDTVN otrzymał policzek na oczach całej Polski. Wszystko poszło na żywo Źródło: youtube.com/tvnpl

DDTVN codziennie przedstawia Polakom interesujące rozmowy z udziałem celebrytów. Jedna z nich ostatnio zaskoczyła Polaków. Prezenter został upokorzony na oczach widzów, czego nie miał prawa się spodziewać.

DDTVN stał się jedną z ulubionych telewizji śniadaniowych Polaków. Ludzie nie ukrywają, że bardzo doceniają stację TVN za to, że przygotowała program, który przedstawia codzienne rozmowy celebrytów z innymi przedstawicielami świata show-biznesu. Przez wiele lat w pracę nad znanym segmentem porannym zaangażowały się dziesiątki przedstawicieli świata gwiazd.

W jednym z ostatnich odcinków show jeden z jego największych gwiazdorów nieoczekiwanie został skompromitowany na oczach widzów. Program był emitowany na żywo, w związku z czym nie dało się uniknąć tego typu wpadki. Z pewnością Olivier Janiak mógł poczuć się zawstydzony po tym, co przed kamerami powiedział jego rozmówca. Informacje o wpadce były udostępniane przez internautów.

DDTVN należy do ulubionych programów Polaków

W programie DDTVN pracują najbardziej znani prezenterzy w Polsce, między innymi Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Marcin Prokop i Olivier Janiak. To właśnie ten ostatni znajdował się w studiu, gdy doszło do wpadki, która jest wyśmiewana przez internautów. Celebryta z pewnością nie spodziewał się takich słów ze strony swojego gościa.

Olivier Janiak rozmawiał z Kubą Wesołowskim, którego na wstępie przedstawił jako swojego kolegę. Wesołowski powiedział wtedy coś, co szeroko otworzyło usta wszystkim telewidzom. Powiedział, że nie ma się co spoufalać, a nazewnictwo "kolega" to zdecydowanie za dużo powiedziane. Prowadzący był wyraźnie skołowany i nie do końca wiedział, jak wybrnąć z tej opresji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DDTVN przyniósł niespodziewaną rozmowę

Olivier Janiak poczuł się zmieszany i zawstydzony, co zauważyli widzowie. Okazuje się jednak, że słowa Wesołowskiego w istocie nie były prawdziwe. Panowie w rzeczywistości są bardzo dobrymi przyjaciółmi i często spotykają się nawet w wolnym czasie. 

Pod koniec programu prezenter zrewanżował się koledze, przerywając mu zdanie i mówiąc, że trzeba już kończyć rozmowę, bo Wesołowski będzie wracał do domu przez najbliższe siedem godzin. Obaj panowie nie spodziewali się takich tekstów w trakcie rozmowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Księżnej Kate! Teraz każda kobieta chce tego używać
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News