Koszmar na planie "Dzień dobry TVN". Wszystko było trzymane w tajemnicy, współczujemy

Koszmar na planie "Dzień dobry TVN". Wszystko było trzymane w tajemnicy, współczujemy Źródło: Instagram.com dziendobrytvn

DDTVN gości na swoim planie wiele gwiazd i celebrytów związanych z polskim show biznesem. W trakcie nagrań do jednego z odcinków programu śniadaniowego stacji TVN doszło do szokującego zdarzenia. Wszystko było trzymane w tajemnicy, prawda wyszła na jaw dopiero teraz.

DDTVN - na planie programu doszło do koszmaru, wszystko było trzymane w tajemnicy. Dopiero niedawno gwiazda nowego filmu Patryka Vegi zdecydowała się na wyznanie prawdy. Aktorka nie miała wyjścia, musiała pogodzić się z bolesną stratą.

DDTVN - gwiazda wyznała prawdę o zdarzeniu na planie porannego show

1 września 2020 roku oficjalną premierę miał nowy film Patryka Vegi pt. "Pętla". Historia przedstawiona w produkcji ma przybliżyć widzom kulisy tzw. afery podkarpackiej, a zagrali w niej czołowi aktorzy polskiego kina. W obrazie zobaczymy m.in. Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Warnkę oraz jej męża Piotra Stramowskiego.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się w 2013 roku na castingu do filmu Konrada Aksinowicza "W spirali". Małżeństwem zostali w 2016 roku, Stramowski oświadczył się ukochanej na plaży w Juracie. Od tej pory para nie ukrywa swojego szczęścia. O miłości, którą udało jej się znaleźć na planie filmowym, aktorka opowiedziała w wywiadzie dla DDTVN.

 - Zawsze, kiedy gra się parę, gra się miłość, troszeczkę trzeba się naprawdę zakochać tzn. znać granice, używać tego w trakcie ujęć, a nie w camperze albo na planie - powiedziała Warnke w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Warnke straciła swoją obrączkę w studiu DDTVN

Niedawno Katarzyna Warnke udzieliła również wywiadu portalowi "Plotek" w którym przyznała, że od jakiegoś czasu nosi duplikat swojej obrączki ślubnej. Aktorka zdradziła, że została okradziona w trakcie nagrań w studiu śniadaniowego programu stacji TVN. Do tej pory gwiazda trzymała to w tajemnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

2. 5-latek miał jelito jak sito. Dziecko połknęło popularną zabawkę

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

 - Mam obrączkę, ale mam duplikat. Oryginał zostawiłam w "Dzień dobry TVN" na umywalce. Ona jest dość gruba i niestety ktoś ją wziął - przyznała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kochano go za ”Klan”, ”Plebanię”, ”Ojca Mateusza” i inne hity TVP. Właśnie dowiedzieliśmy się o jego śmierci
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Przestępstwo na planie Dzień Dobry TVN, tego jeszcze nie było. Do sieci trafiła załamująca relacja

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News