Gwiazdor DDTVN wykorzystany i oszukany w bezczelny sposób. Musiał natychmiast zareagować

Gwiazdor DDTVN wykorzystany i oszukany w bezczelny sposób. Musiał natychmiast zareagować Źródło: instagram.com _marcinprokop_

Gwiazdor DDTVN wciąż nie dowierza. Nie mógł dłużej ukrywać, że wykorzystano go i oszukano w perfidny sposób. Do wszystkich fanów wystosował specjalny apel, starając się wyjaśnić karygodną sytuację.

Dziennikarz DDTVN nie przypuszczał, że ktokolwiek może potraktować go w taki sposób. Choć od lat uchodzi za jedną z bardziej lubianych twarzy show-biznesu, wśród szerokiego grona sympatyków znalazł się ktoś, kto najwyraźniej postanowił mu zaszkodzić. Nie mieści się w głowie. 

Gwiazdor DDTVN oszukany. Natychmiast zareagował 

Jak przytacza portal Pomponik, wielkim szokiem dla wszystkich było, gdy po 13 latach współpracy Marcin Prokop poinformował, że opuszcza studio "Dzień Dobry TVN", nie uzasadniając w żaden sposób swojej decyzji. Po wszystkim zabrał żonę i córkę na długo wyczekiwane wakacje, gdzie zamierzał odpocząć od zgiełku show-biznesu. Dziennikarz na pewien czas odciął się od mediów, nie przypuszczając nawet, że pod jego nieobecność wydarzy się coś takiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po powrocie do Warszawy dowiedział się, że ktoś bez pozwolenia wykorzystał jego wizerunek, a na  dodatek  - rozpowszechnił rzekomo przeprowadzony z Prokopem wywiad. Pomponik podaje, że serwis podszywający się pod ogólnopolski dziennik specjalistyczny poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie opublikował rozmowę z dziennikarzem, której jak się później okazało, wcale nie było. 

Gwiazdor miał podczas wywiadu zachwalać wirtualne pieniądze. Gdy Prokop dowiedział się o wszystkim, najpierw oniemiał, a później wpadł w złość. Jak sam przyznał, nie tylko nie podpisywał z nikim umowy ani nie udzielał wywiadu, ale też nie wyraził zgody na promowanie swoim wizerunkiem niepewnych źródeł informacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Zachowanie wszystkich zasad w szkołach jest niemożliwe? Niepokojące słowa nauczycieli

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

- Nie dajcie się nabrać, nigdy nie miałem i nie będę miał nic wspólnego z podobnymi ofertami - apelował do wszystkich sympatyków Marcin Prokop. Nie zdradził jednak, jak dalej rozwinęła się sytuacja z oszustami bezprawnie wykorzystującymi jego wizerunek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne: Minister zdrowia podpisał rozporządzenie. Polaków czekają dwie ogromne zmiany
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Pojawił się poważny problem z ZUS-em. Wiele osób może mieć kłopot z otrzymaniem obiecanych pieniędzy

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News