Policjanci szukający Dawidka zaczęli rozkopywać groby. Przerażające informacje

Policjanci szukający Dawidka zaczęli rozkopywać groby. Przerażające informacje Źródło: .

Dawidek nadal jest poszukiwany przez policję, choć szanse na odnalezienie żywego chłopca maleją. Policjanci zdecydowali się na wyjątkowo drastyczny krok - będą rozkopywać groby. Liczą, że w ten sposób dowiedzą się, jaki los spotkał chłopca.

Dawidek Żukowski wciąż jest w centrum uwagi służb i mediów. Rodzina 5-latka ma nadzieję, że mimo braku jakichkolwiek śladów uda się znaleźć chłopca żywego. Policjanci tymczasem idą zupełnie innym tropem - postanowili rozkopać groby, by dowiedzieć się, co tak naprawdę mogło spotkać syna Pawła Ż.

Dawidek zostanie znaleziony w rozkopanych grobach? Przerażająca decyzja

Dziennikarze i śledczy nie ustają w poszukiwaniach 5-latka. Na jaw wychodzi coraz więcej faktów związanych z rodziną chłopca. Niedawno okazało się, że Paweł Ż. ma jeszcze córkę, którą jego pierwsza żona zabrała na Ukrainę. Teraz udało się ustalić, że tuż przed popełnieniem samobójstwa mężczyzna wszedł do kościoła. To ważny wątek, zwłaszcza jeśli przyjmuje się, że to właśnie tata miał zabić Dawidka.

Służby połączyły te dwa zdarzenia i ustalili, że być może trzeba przeszukać okoliczny cmentarz, aby odnaleźć martwego 5-latka. Jeśli to właśnie Paweł Ż. zabił syna, mógł chcieć wyprawić mu godny pogrzeb w święconej ziemi. Choć to wyjątkowo ponury scenariusz, policjanci sądzą że właśnie w ten sposób uda im się odnaleźć ciało chłopca. Niewykluczone, że eksperci będą rozkopywać świeże groby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Policjanci przewidują ponury scenariusz

Za szukaniem na cmentarzu ma także przemawiać fakt, że Paweł Ż. wszedł do kościoła obok parkingu, na którym zostawił samochód. Być może chciał pomodlić się za duszę swojego syna, którego wcześniej zabił i pochował. W tej chwili policja nie wyklucza żadnych możliwości.

Rodzina ma jednak nadzieję, że przeszukiwanie cmentarza i grobów nie przyniesie odpowiedzi na pytanie, co stało się z dzieckiem. Mają zapewne nadzieję, że jakimś cudem 5-latek ukrywa się gdzieś, ale nadal żyje. Część służb nadal będzie badać sprawę tak, jakby malec żył. Szczególną uwagę chcą poświęcić na analizę dotychczas zebranych dowodów, w których mógł zostać przeoczony jakiś istotny szczegół.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może być Dawidek albo jakieś fakty z życia jego rodziny, proszony jest o kontakt z policją. Każda wiadomość może okazać się kluczowa dla śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE

 1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości 
 2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
 3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
 4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
 5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
 6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
 7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
 8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
   
   
   

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News