Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego

Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego Źródło: Fot. Materiały policyjne

Dawidek Żukowski poszukiwany jest już kolejną dobę. Wciąż nie wiadomo, co stało się z 5-latkiem. Akcja jeszcze nie przyniosła rezultatu, lecz aby zwiększyć szanse na znalezienie dziecka, policja wydała pilny apel. Jest prośba o pomoc.

Dawidek Żukowski zaginął w środę 10 lipca. Miał został odwieziony przez ojca do domu matki w Warszawie, ale nigdy tam nie dotarł. O godzinie 21:00 policja dostała zgłoszenie o samobójczej śmierci mężczyzny. O północy matka zgłosiła zaginięcie synka. Ruszyła szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza, niestety dziecka wciąż nie odnaleziono. Nie wiadomo, co działo się z nim między godziną 17:00 a 21:00.

Dawidek poszukiwany kolejny dzień. Akcja szeroko zakrojona

Policja przeszukuje teren, którym podróżowali ojciec i Dawidek - okolice autostrady A2 na odcinku Grodzisk Mazowiecki - Warszawa, a także warszawskie Okęcie. Mimo użycia helikoptera, dronów i psów tropiących, pięciolatek wciąż pozostaje nieodnaleziony, a jego losy są niejasne. 

- Tylko wczoraj przeszukaliśmy teren około tysiąca hektarów. Dziś te działania są kontynuowane. Skupiamy się na dwóch miejscach: terenie od pozostawionego pojazdu do miejsca, w którym ojciec chłopca popełnił samobójstwo, a drugi obszar to obszar autostrady, który dziś będzie przez nas sprawdzany - mówił w piątek Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji.

Dziś poszukiwania zostały zawężone. Policja przeszukuje teren ok. 400 ha na terenie Grodziska Mazowieckiego. W akcji bierze też udział Wojsko Obrony Terytorialnej i grupy poszukiwawcze złożone z ochotników. 

Pilny apel policji. Prośba o pomoc

Na policję wciąż przychodzą zgłoszenia potencjalnych świadków zdarzenia. Informacje są analizowane, ale służby nie chcą podawać szczegółów. Policja prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek wiadomości na temat losów dziecka o pilny kontakt. Ważne jest, by ta informacja trafiła do jak największej ilości ludzi, bo każdy - nawet czasem pozornie nieistotny fakt - może przybliżyć służby do odnalezienia chłopca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja zwraca się szczególnie do ludzi, którzy podróżowali autostradą A2 na trasie Grodzisk Mazowiecki - Warszawa, byli w Grodzisku lub na Okęciu w środę wieczorem. Proszone są one o przejrzenie nagrań swoich kamer samochodowych.

Wszystkie informacje, które mogą pomóc w znalezieniu chłopca, należy przekazywać policji w Grodzisku Mazowieckim pod tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również kontaktować się z dyżurnym numeru 112.

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu