Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja Źródło: facebook.com

Dawid Żukowski zostanie w końcu odnaleziony? Pani Katarzyna, mieszkanka Grodziska Mazowieckiego, przekazała wzruszające informacje, które spotkały się z wielką odezwą ze strony mieszkańców miejscowości. We wszystkich wstąpiła nowa nadzieja.

Dawid Żukowski jest chłopcem, którego szuka obecnie cała Polska. Dziecko, które zaginęło na drodze między Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą, jest poszukiwane przez policję, wojsko, a nawet osoby prywatne. Pani Katarzyna, mieszkanka miejscowości, w której mogło dojść do zaginięcia, przekazała na swoim Facebooku informację, która zmobilizowała mieszkańców i dała nadzieję na szybsze znalezienie pięciolatka.

Dawid Żukowski wciąż poszukiwany. Mieszkanka Grodziska w odezwie do mieszkańców

To już kolejny dzień poszukiwań 5-letniego chłopca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Jak na razie ani policji, ani wojsku, nie udało się znaleźć żadnych śladów, które pomogłyby w odnalezieniu malucha.

Przypomnijmy: do zaginięcia doszło w nocy między środą a czwartkiem. Wtedy to Piotr Ż. miał odebrać swojego syna od dziadków i przewieźć go do matki do Warszawy. Tak się jednak nie stało i pięciolatek zniknął, a jego ojciec popełnił jeszcze tego samego wieczora samobójstwo, rzucając się pod pociąg.

Jak na razie jedynymi śladami w sprawie są nagrania, na których widać samochód marki Skoda, którym najprawdopodobniej poruszał się ojciec dziecka. Wskazówką jest też trop uchwycony przez psa policyjnego, który miał rozpoznać zapach należący do samobójcy, lecz niestety ostatecznie go nie podjął. W swoje poszukiwania zaangażowali się także mieszkańcy Grodziska, którzy zostali zmobilizowani na Facebooku przez Panią Katarzynę - mieszkankę Grodziska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pani Katarzyna wzywa do poszukiwań

Katarzyna Michałowska, widząc, że praca policji nie przynosi większych rezultatów, napisała w sobotę na Facebooku o organizowanej akcji poszukiwawczej, która ma być prowadzona dzisiaj. Kobieta chce podjąć z mieszkańcami Grodziska trop, który już był podejmowany przez policjantów na samym początku śledztwa.

- Wszystkich chętnych do poszukiwań 5-letniego Dawida proszę o przyjście jutro (niedziela) na godz. 11:00 do Parku Skarbków (bliżej wiaduktu). Stamtąd udamy się na Komendę Policji w celu ustalenia szczegółów poszukiwań. Zjednoczmy siły !!! Każda chętna osoba jest mile widziana !!! - napisała Michałkowska na swoich mediach społecznościowych. 

Tak rozrywające serca informacje sprawiły, że w poszukujących chłopca została tchnięta zupełnie nowa nadzieja. Wszyscy z jeszcze większym zaangażowaniem poszukują malucha i mają nadzieję, że przyniesie to w końcu oczekiwany efekt. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"
  4. Nieoficjalne: Sąsiedzi ujawnili, z jakiego powodu ojciec Dawidka miał popełnić samobójstwo
  5. Mama Dawida dostała najgorszą wiadomość. Komentarz policji odbiera mowę
  6. Mazowieckie: nie mieści się w głowie do czego doszło podczas pogrzebu kobiety. Osłupiające tłumaczenie 41-letniego sąsiada

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News