Koszmar Dawidka Ż. powraca w kolejnej rodzinie. Tata porwał 5-letniego syna, "Zabiję go", antyterroryści w akcji

Koszmar Dawidka Ż. powraca w kolejnej rodzinie. Tata porwał 5-letniego syna, "Zabiję go", antyterroryści w akcji Źródło: .

Dawid Żukowski zaginął kilkanaście dni temu, a w akcję poszukiwawczą zaangażowane były tysiące osób. Teraz koszmar powraca w kolejnej rodzinie. Dowiedzieliśmy się o przerażającym czynie ojca, który porwał własne dziecko.

Dawid Żukowski poniósł tragiczną śmierć na skutek zachowania jego ojca. Mężczyzna miał najprawdopodobniej problemy psychiczne, choć nigdy nie uda się już tego potwierdzić. Mężczyzna popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Funkcjonariusze nie tracili nadziei i liczyli na to, że uda się odnaleźć chłopca żywego. Finał poszukiwań był jednak tragiczny. Dawid Żukowski został odnaleziony martwy w pobliżu autostrady.

Wygląda na to, że zachowanie Pawła Ż. było inspiracją dla kolejnego mężczyzny. Tata wraz z 5-letnim synem uciekł ze swojego domu i wiele wskazywało na to, że już niebawem może dojść do wielkiej tragedii. Mężczyzna groził, że zabije swoje dziecko, w związku z czym na miejsce musieli udać się antyterroryści. Ich działania były kluczowe dla bezpieczeństwa chłopca. 

Dawid Żukowski został zamordowany przez własnego ojca

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Trębki Małe w województwie pomorskim. 23-letni ojciec niespodziewanie uciekł z domu wraz ze swoim 5-letnim synem, a po chwili zaczął wysyłać wiadomości do swojej rodziny. Twierdził, że zabije chłopca, w związku z czym zaalarmowana matka postanowiła wezwać policję. Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości co do wezwania posiłków.

Do akcji wkroczyli antyterroryści, którzy mieli za zadanie natychmiast odnaleźć samochód ojca dziecka. Do akcji zaangażowano policję ze wszystkich pobliskich miejscowości, a absolutnym priorytetem było sprawienie, by dziecku nie stała się żadna krzywda.

Dawid Żukowski zginął kilkanaście dni temu

Na drogach zainstalowano blokady, każdy samochód był przeszukiwany, do akcji zaangażowano również śmigłowce. Wszystko po to, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i jak najszybciej odnaleźć porywacza. Miał on grozić, że najpierw zabije syna, a następnie siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście udało się zatrzymać mężczyznę w jego samochodzie w jednym z lasów. 23-latek zamknął się ze swoim dzieckiem w samochodzie, lecz po dwugodzinnych negocjacjach poddał się i opuścił pojazd. Dziecku nie stała się żadna krzywda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  4. Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę
  5. Ta matka była bardziej pijana niż Kamil Durczok. Już jest w rękach policji
  6. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News