Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego

Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego Źródło: facebook.com/MedfordPD/

Dawid Żukowski zaginął w podobny sposób co inny chłopiec. 2-latek został prawdopodobnie skrzywdzony przez swoich rodziców i znaleziony w podobnym miejscu co Dawidek. Niestety, okazuje się, że podobnych zbrodni na świecie jest mnóstwo.

Dawid Żukowski zaginął 10 lipca, a 2-letni chłopiec zaledwie miesiąc wcześniej. To straszne, że rodzice, którzy powinni roztaczać nad swoimi dziećmi opiekę są zdolni do takich rzeczy. Sprawa, mimo, że z USA, w sporej części przypomina sprawę 5-latka z Grodziska Mazowieckiego. W grę wchodziło zaginięcie i samobójstwo.

Dawid Żukowski zaginął łudząco jak 2-latek z Oregonu. Oboje zostali z dużym prawdopodobieństwem skrzywdzeni przed ojca

27 lipca służby z USA w stanie Montana na campingu Lincoln County ujawniły ciało 2-letniego chłopca. Według doniesień było ukryte w roślinności. Tamtejsza policja natrafiła na jego zwłoki po tym, gdy świadkowie donieśli, że widywali w tamtych okolicach auto jego rodziców. Informatorzy mówią, że mógł zostać skrzywdzony przez swojego ojca, który był dość agresywny. 2-letni Aiden, bo tak miał na imię chłopiec, ostatni raz był widziany ze swoimi rodzicami 4 czerwca.

W sklepie w Medford w stanie Oregon wraz z rodzicami: 24-letnią Hannah Janiak i 22-letnim Danielem Salcido. Cała trójka była bezdomna i nie miała ustalonego miejsca pobytu. Najczęściej biwakowali wzdłuż 20-kilometrowego, znanego okolicznego szlaku pieszego i rowerowego. Para była dobrze znana, ponieważ 11 kwietnia Hannah została aresztowana za kradzież, włamanie i posiadanie broni palnej. Salcido siedział za to samo. Krótko potem zostali zwolnieni w oczekiwaniu na rozprawę.

Policjanci zaczęli szukać pary. Zobaczyli zakrwawione korpusy

11 czerwca Hannah i Daniel mieli stawić się w sądzie. Niestety policjanci zanotowali ich nieobecność i od razu zaczęli poszukiwania. Okazało się, że ostatni ślad po rodzinie pochodzi z 4 czerwca, gdy kupowali sprzęt campingowy. Odpowiednio 24 czerwca dla Hannah i 15 lipca dla Daniela wydano nakaz aresztowania. Przełom nastąpił już wkrótce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci wiedzieli, jakim pojazdem porusza się para. Stare zielone auto z 1996 roku zdecydowanie rzucało się w oczy. Widząc pojazd na drodze, postanowili go zatrzymać. Para podała fałszywe dane i odjechała. Na drodze rozstawiono nawet specjalną blokadę, która przedziurawiła koła. Policjanci wołający w kierunku wozu nie dostali odpowiedzi, a gdy podeszli bliżej zobaczyli rozbryzganą krew i czerwone ubrania.

Daniel zabił najpierw Hannah strzałem w głowę z broni palnej, a potem popełnił samobójstwo w ten sam sposób. Najbardziej w tym wszystkim szkoda dziecka, małego Aidena.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  6. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News