A kim ty jesteś? Napuszony dziennikarz muzyczny atakuje Dawida Podsiadło
Marcin Owczarek - 23 Grudnia 2018

A kim ty jesteś? Napuszony dziennikarz muzyczny atakuje Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło w ostatnim czasie jest u szczytu swojej popularności. Ten młody muzyk szturmem podbił polską scenę muzyczną i wciąż zdobywa nowych fanów. Na ostatnim jego koncercie był pewien dziennikarz. Napuszony zaatakował muzyka i wytyka mu jego błędy.

Dawid Podsiadło to młody muzyk, który stał się bardzo popularny w krótkim czasie. Ma wielki talent i piękny głos, a w dodatku żeńska część jego publiki ubóstwia go za wygląd. Na scenie jest już od 7 lat i ani myśli, by kończyć swoją karierę. Nie chce zawieść swoich fanów.

Od 7 lat na scenie

Podsiadło zabłysnął dzięki programowi X-Factor. Wygrał 2 edycje i od tamtej pory nie znika ze sceny. Pierwszy wielki hit, jaki nagrał to, "Trójkąty i kwadraty". Bardzo szybko podbił listy przebojów i mogliśmy ten utwór usłyszeć w każdym polskim radio. Ostatnio znowu udowadnia, że jego talent jest ogromny. Nowe piosenki jak "Małomiasteczkowy" czy "Nie ma fal" z miejsca stały się hitami w Polsce. W ramach promocji ostatniej płyty Dawid Podsiadło koncertuje po całym kraju. Tysiące fanów chciało być na jego koncertach, a bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu młodego piosenkarza. Na warszawskim Torwarze w minionym tygodniu odbył się jego ostatni występ w tym roku. Zgromadził on całą rzeszę fanów, a wśród nich był znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki.

Dawid Podsiadło i krytyka dziennikarza

Krytyk muzyczny chciał zobaczyć, jak wygląda koncert i co prezentuje na nim Podsiadło. Pochwalił się tym na swoim Facebooku. Nie wyraził on pochlebnej opinii i wytyka błędu 25-letniemu piosenkarzowi: - Wybrałem się na koncert Dawida Podsiadło, by zobaczyć, co oferuje największa gwiazda polskiej muzyki pop. Kolejny pełny Torwar to dowód jego ogromnej popularności. Produkcja OK, choć daleka od tego, co potrafiła zrobić Doda czy Ich Troje. Brzmienie OK, ale skrzypce doszły do głosu dopiero w finałowym "Nie ma fal". Gość Muniek - dobry ruch, choć numer Bóg zamordowany muzycznie - napisał dziennikarz.Jak widać, Rogowiecki sądzi, iż Doda czy Ich Troje dawało o wiele lepsze koncerty. Czego więc według dziennikarza zabrało na nim?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej

Fani w opozycji do dziennikarza

- Sam DP nawet się nie spocił, co mówi wszystko o tym show. Ma dużo atutów, m.in. gitarę i fortepian, ale by dać show jak przystało na prawdziwą gwiazdę, droga jeszcze daleka. A rozmowy z publicznością na poziomie zahukanego krasnoludka. No i Rod Stewart kłania się z Young Turks przy Małomiasteczkowym. Od prawdziwych gwiazd wymaga się porywającej magii, a tego na pewno zabrakło - dodaje dziennikarz.Fani Dawida uważają, że dał im dosłownie wszystko i takiego chcieli go zobaczyć na scenie. Każdy ma jednak inny gust i czegoś innego oczekuje po artystach. Na szczęście większość wyszła zadowolona z koncertu i będą go długo wspominać.Dawid Podsiadło Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy dramat znowu się powtórzy? Rok temu Boże Narodzenie Tyszkiewicz było bardzo smutne
  2. Szczere wyznanie gwiazdora TVN o chorobie. Przytłaczające słowa
  3. Strasznie smutne. Anna Lewandowska potwornie upokorzona w święta
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News