Dawid Podsiadło w centrum skandalu! Spokojny gwiazdor zszokował fanów

Dawid Podsiadło w centrum skandalu! Spokojny gwiazdor zszokował fanów

Dawid Podsiadło to jedna z niewielu gwiazd, które sławę zdobyły bez znacznego obdzierania się z prywatności. Jedyna informacja, która wyciekła do mediów, to jego oświadczyny z Eweliną w 2016 roku i planowany ślub. Teraz piosenkarz znalazł się w centrum wielkiego skandalu. Fani są zszokowani jego zachowaniem, bo poznali go jako bardzo spokojną i pogodną osobę.

Rok temu Dawid Podsiadło rozpoczął dłuższą przerwę od show-biznesu. Teraz powoli wraca do tworzenia muzyki. Jednak prócz dłuższego odpoczynku od kariery piosenkarza, dużo rzeczy zmieniło się w jego życiu prywatnym. Ewelina była jego dziewczyną już od kilku lat, wspierała go nawet podczas występów w X-Factor. Ślub miał odbyć się z daleka od miejskiego zgiełku, gdzieś na wsi. Jednak jak donosi informator portalu pomponik.pl, Podsiadło rozstał się z Eweliną jakiś czas temu, więc wszystkie plany na romantyczny ślub zostały zniszczone.

Dawid Podsiadło zerwał zaręczyny? Co ze ślubem?

Okazuje się, że wielka miłość piosenkarza do Eweliny najwyraźniej wygasła, a na jej miejsce szybko wskoczyła nowa partnerka. Takiej afery z udziałem spokojnego Dawida na pewno nie spodziewali się jego fani. Nową miłością Dawida jest aktorka znana przede wszystkim z głównej roli w filmie "Miasto 44". O ich związku opowiada informator Pomponika: - Dawid Podsiadło chodzi z Zofią Wichłacz z 'Miasta 44'. Mam tylko taką informację bez żadnych medialnych dowodów, które mogą ją zilustrować, ale jest na 100% pewna - stwierdza. Potwierdzeniem tych słów może być fakt, że piosenkarz usunął ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia. Na części z nich znajdowała się Ewelina. Możliwe, że jest to zabieg dotyczący promocji nowej płyty, jednak bardziej prawdopodobne, że w ten sposób Dawid Podsiadło stara się odciąć od przyszłości i zakończonego związku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać
  2. Niespodziewana, szokująca informacja. Natalia Siwiec nie dała rady
  3. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News