Dawid Podsiadło od kilku lat należy do rozchwytywanych artystów. Blisko dwuletnia przerwa nie wybiła go z rytmu. Po wakacyjnym hicie „Małomiasteczkowy” Podsiadło poszedł za ciosem. Artysta szykuje dla swoich fanów nie lada gratkę. Wszystkiego dowiemy się z najnowszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. 

Dawid Podsiadło jest niemal „stałym” bywalcem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nic dziwnego – jeszcze jako nieopierzony młodzian „wypływał” na fali sukcesu w programie X-Factor, w którym oceniał go… sam Wojewódzki. Bez wątpienia juror miał istotny wpływ na ukształtowanie kariery Dawida.

Dawid Podsiadło i jego nowa płyta

Na słynnej kanapie Podsiadło usiądzie już w ten wtorek. Oprócz niego do Kuby Wojewódzkiego przyszła Katarzyna Nosowska, wokalistka Hey.

Dwójka znanych, szanowanych muzyków oznacza wielkie widowisko. W spotkaniu u Kuby Wojewódzkiego nie zabraknie emocji, istotnych deklaracji i „smaczków” ze świata artystów.

Spotkanie z królem TVN to dla Podsiadły to znakomita okazja do wypromowania nowej płyty. Nosi ona nazwę „Małomiasteczkowy”, identyczną jak jeden z największych hitów artysty, popularnych zwłaszcza w okresie minionych wakacji. Artysta zapowiadał, że całą płytę przygotował już w połowie sierpnia. Minęły jednak dwa miesiące zanim cały krążek ukazał się w sprzedaży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

Jak pisze portal eska.pl nowa płyta promuje poza okładkowym hitem kilka innych kawałków, m. in. „Nie ma fal”. Na całość składa się 10 utworów, m. in. „Dżins”, „Lis”, czy „Trofea”.

Artysta rusza w trasę

Spotkaniem u Kuby Wojewódzkiego Dawid Podsiadło rozpoczyna intensywny czas koncertów. Pierwszy z nich odbędzie się już w tą sobotę, w katowickim Spodku. Kolejne trzy zagra we wrocławskiej Hali Stulecia (4 listopada), krakowskiej hali Tauron Arena (23 listopada) i Ergo Arena w Gdańsku (29 listopada).

W grudniu zawita na Netto Arenę w Szczecinie (1 grudnia), stadion w Poznaniu (5 i 6 grudnia), dwa razy zagra na koniec na warszawskim Torwarze (8 i 16 grudnia). Na ostatni termin w stolicy bilety zostały już wyprzedane.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#kasianosowska #dawidpodsiadło #wtorek piszemy historię WY też możecie… zapraszam bo warto #kubawojewódzki #ładnakoszula

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Podsiadło mówi o przerwie w karierze! Fani bardzo się martwią
  2. Burza po wywiadzie Podsiadło w TVN! Prowadzący nie byli w stanie go zrozumieć
  3. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  4. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]