podsiadło(1)
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 21 Grudnia 2018

Dawid Podsiadło właśnie przeszedł do historii. Coś pięknego

Dawid Podsiadło jest bez wątpienia jednym z najwybitniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Teraz muzyk zrobił coś niesamowitego. Coś, co przejdzie do historii.

Dawid Podsiadło swoją karierę rozpoczął dzięki udziałowi w programie "X-Factor". Widzowie oraz jury od razu docenili jego niebywały talent, który sprawił iż muzyk zwyciężył całą drugą edycję show. W tym momencie drzwi do gigantycznej kariery stanęły przed nim otworem. Na jego pierwszy album studyjny nie musieliśmy długo czekać, ponieważ ukazał się już w 2013 roku. Płyta "Comfort and Happiness" okazała się strzałem w dziesiątkę i zyskała status diamentowej, podobnie jak jego drugi krążek wydany w 2016 nosi tytuł "Annoyance and Disappointment". Oczywiście obie płyty znalazły się na pierwszym miejscu na liście OLiS (oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video).

Dawid Podsiadło i jego niebywały sukces

Nie ulega wątpliwościom, że Podsiadło bardzo ciężko pracował przy swoich obu płytach, a w międzyczasie występował na wielu polskich scenach. Dlatego też muzyk postanowił zrobić sobie roczny urlop, aby się zregenerować po ostatnich jakże intensywnych latach. Trzeba przyznać, że jego powrót był niczym bomba, a wszystko dzięki jego trzeciej płycie, którą nazwał "Małomiasteczkowy". Singiel o tej samej nazwie oraz piosenka "Nie ma fal" grane były w każdym polskim radiu. Płyta ukazała się 19 października i już teraz pokryła się potrójną platyną, co oznacza, że sprzedała się w liczbie ponad 90 tysięcy egzemplarzy. Patrząc na to, jak szybko udało się osiągnąć taki wynik, to status diamentowej płyty jest tylko kwestią czasu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Dawid Podsiadło odniósł niewiarygodny sukces, a jego wyniki przejdą do historii polskiej muzyki. Kolejnym dowodem na to, jak bardzo pokochali go Polacy, jest fakt, że bilety na jego przyszłoroczną trasę już są wyprzedane. Na naszych oczach właśnie powstaje kolejna legenda muzyki w naszym kraju, o której mówić będziemy jeszcze długie lata, nawet kiedy zakończy już swoją działalność.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kożuchowska od lat czekała na taką okazję. Te święta będą inne niż wszystkie
  2. Weronika Rosati potwornie upokorzona przez żonę Olbrychskiego! „Chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami”
  3. Smutny Wiśniewski opowiedział o swoim ślubie. Wcześniej tego nie zdradził
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News