Dziewczyna Dawida Podsiadło - kim jest? Piosenkarz spotyka się ze znaną aktorką

Dziewczyna Dawida Podsiadło - kim jest? Piosenkarz spotyka się ze znaną aktorką Źródło: youtube.com/tvnpl

Dawid Podsiadło - dziewczyna. Czy jeden z lepszych artystów naszych czasów spotkał miłość życia? Z tekstów jego utworów możemy wiele dowiedzieć się zarówno o życiu prywatnym artysty, jak i jego uczuciach.

Dawid Podsiadło - dziewczyna. Czy piosenkarz znalazł szczęście u boku partnerki? A może wciąż szuka miłości? Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy młodego pokolenia. Mężczyzna urodził się 23 maja 1993 roku w Dąbrowie Górniczej. W 2010 roku wraz ze szkolnymi kolegami założył rockowy zespół Curly Heads, w którym był wokalistą.

Dwa lata później Podsiadło wygrał edycję telewizyjnego talent show X Factor. Jako jeden z nielicznych, postanowił wykorzystać swoje 5 minut. Wraz z wydaniem pierwszej płyty stał się najbardziej rozchwytywanym piosenkarzem, jego płyta sprzedała się w ponad dwustu tysiącach sztuk. Po kilku latach rozstał się z zespołem i obecnie rozwija karierę solową.

 - Złota płyta i koncerty, które cieszą się dużym zainteresowaniem, to sukces. Przecież nie tak dawno dopłacaliśmy za możliwość grania w sosnowieckich pubach, a dziś mamy płytę, okładkę, książeczkę, trasę koncertową i pracujemy z profesjonalistami. Czy może być większy sukces dla kapeli z liceum? - powiedział w jednym z wywiadów.

Dawid Podsiadło z dziewczyną. Kim jest nowa dziewczyna artysty?

Na początku swojej kariery Dawid Podsiadło związany był z Eweliną, ich związek trwał kilka lat. Dziewczyna wspierała go, kiedy był na samym początku kariery, nie krytykowała go i nie pouczała, zawsze służyła dobrą radą.

 - Moja dziewczyna jest wyjątkowa. Nie mówi: Dawid, tutaj zrobiłeś błąd, nie powinieneś się tak zachowywać albo nie powinieneś mówić takich rzeczy. Tylko przez to, że jest cały czas i możemy do siebie wracać po ciężkich okresach tęsknoty, to jakoś wiem, co mam robić i jak się zachowywać. I to jest spoko - mówił piosenkarz.

Choć artysta nikt nie afiszował swoją prywatnością, niekiedy zdradzał szczegóły życia miłosnego. Podobno jeszcze w 2017 roku planował ślub z długoletnią partnerką Eweliną, jednak później pojawiły się informację o ich zerwaniu. Piosenkarz podobno związał się ze znaną aktorką młodego pokolenia, która zagrała między innymi w filmie Miasto '44, Amok, Powidoki, czy serialu 1983. Podsiadło miał związać się z Zofią Wichłacz, jednak ile w tym prawdy nie wiadomo. Zarówno artysta, jak i aktorka nie skomentowali doniesień.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?
  2. Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty
  3. Największe przeboje disco polo. Niektóre hity znamy i kochamy od lat
  4. Kim jest córka Pablo Escobara? Nigdzie nie ma o niej nawet wzmianki
  5. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie
Następny artykuł