Dawid Podsiadło
Fot. YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 20 Października 2018

Burza po wywiadzie Podsiadło w TVN! Prowadzący nie byli w stanie go zrozumieć

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych, najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistów. Gwiazdor wydał właśnie nowy album, o którym opowiedział w wywiadzie dla stacji TVN. Rozmowa piosenkarza z parą znanych dziennikarzy przebiegła jednak w dość zadziwiający sposób, co nie umknęło oczywiście uwadze widzów.

Dawid Podsiadło zasłynął na polskiej scenie muzycznej dzięki udziałowi w talent show "X Factor". Chociaż od tamtej pory minęło już 6 lat, popularność wokalisty zdaje się niezmiennie rosnąć. Kiedy gwiazdor ogłosił, że po dość długiej przerwie powraca do fanów z nowym albumem, słuchacze nie ukrywali ogromnej radości.

Kiedy nowy album Dawida Podsiadło?

Jako że 19 października płyta "Małomiasteczkowy" trafiła rzeczywiście na sklepowe półki, sam Podsiadło został zaproszony do "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o projekcie. Rozmowa z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem była jednak według fanów niezbyt udana. Prowadzący mieli nie nadążać za dość specyficznym poczuciem humoru wokalisty, które jest jednym z jego znaków rozpoznawczych. Widzowie zauważyli, że po żartach wypowiadanych przez piosenkarza kilkukrotnie zapadała zaskakująca, niezręczna cisza. Szczególnie odczuli ją ponoć, kiedy Podsiadło opowiedział Mellerowi i Mołek o swojej wyprawie na Islandię, na którą zdecydował się w czasie swej medialnej przerwy. Wokalista wyznał otwarcie, że przy szukaniu noclegu zależało mu na odnalezieniu miejsca ze swobodnym dostępem do internetu, co nieco zdziwiło współprowadzącą wywiad dziennikarkę.

Dawid Podsiadło w "Dzień Dobry TVN"

- Myślałam, że sobie darujesz wi-fi wśród takiej przyrody - powiedziała Magda Mołek. - Nie no, ja byłem w takim momencie życia, że musiałem mieć dużo kontaktu z wszystkimi ludźmi, Kamil mi nie wystarczył - odparł gwiazdor, jednak dziennikarka nie dawała za wygraną. - A co to był za moment? - zapytała dociekliwie prezenterka. - A to był taki moment, kiedy wyjechałem na Islandię - stwierdził przewrotnie piosenkarz, czym ewidentnie wytrącił prowadzących z obranego rytmu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Przemysław Kossakowski i Martyna WojciechowskaNajgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Jako że do podobnych sytuacji doszło kilkukrotnie, widzowie niezbyt pochlebnie wypowiadali się na temat wywiadu. Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy na Facebooku, Podsiadło wypadł ich zdaniem doskonale, jednak trafił na nieodpowiednią parę prowadzących, którzy nie uporali się z jego specyficznym, ale uwielbianym przez fanów poczuciem humoru. Przypomnijmy, że nie tylko wyjątkowy talent, ale także szczerość i urok osobisty gwiazdora zaprowadziły go na sam szczyt krajowego show-biznesu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ma ledwie 19 lat, a już zostanie mamą! Gwiazda TVN zszokowała wszystkich
  2. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  3. To koniec Familiady ze Strasburgerem? Gwiazdor naraził się władzom TVP
  4. Pies dla lenia, czyli rasy psów, które potrzebują mało ruchu
  5. Wielki powrót aktorki do „Na dobre i na złe”. Kultowa gwiazda
ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News