Dawid Podsiadło zrobił coś, co nie udało się największym artystom. To poważny powód do dumy

Dawid Podsiadło zrobił coś, co nie udało się największym artystom. To poważny powód do dumy Źródło: Instagram/ dylanwishop

Dawid Podsiadło dokonał czegoś naprawdę imponującego. Jeszcze żadnemu artyście to się nie udało. Wokalista może być z siebie naprawdę dumny.

Dawid Podsiadło to bez wątpienia jeden z najlepszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Swoim talentem i wytrwałością szybko podbił serca Polaków. Od wielu lat w radiu można słyszeć jego największe hity, ale okazuje się, że artysta nie spoczywa na laurach. W swoje 26 urodziny wypuścił kolejny teledysk i zaskoczył wszystkich. Chyba jeszcze żadnemu artyście w Polsce się to nie udało. A mianowicie, do swojego klipu zaangażował całą śmietankę aktorską. 

Dawid Podsiadło wypuścił swój najnowszy hit. Fani są zachwyceni

W 2018 roku po kilkuletniej przerwie, Dawid Podsiadło wrócił na rynek muzyczny i swoim albumem "Małomiasteczkowy" zawojował listy przebojów. Promujący płytę singiel o tym samym tytule aktualnie ma prawie 30 milionów wyświetleń. Album odniósł wielki sukces komercyjny i zostało sprzedanych aż 120 tyś. egzemplarzy. Jednak to nie wszystko, bo w serwisach streamingowych nadal wiedzie prym i zgarnia wszystkie możliwe nagrody. W dniu dzisiejszym wypuścił swój najnowszy, długo wyczekiwany klip, który zapowiadał już od dłuższego czasu. Jednak tego, co zaprezentował, nie spodziewał się nikt. W jego teledysku do piosenki "Trofea" wystąpili najwięksi polscy aktorzy. 

- Trofea to największa produkcja teledyskowa jaką zrealizowaliśmy do tej pory. Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji i tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe SERCE oddane by teledysk do Trofeów mógł powstać - podsumował artysta na swoim facebookowym profilu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, w klipie wystąpili między innymi: Wiktor Zborowski, Jerzy Stuhr, Agata Buzek, Magdalena Cielecka oraz Borys Szyc. Jeszcze chyba żadnemu artyście w Polsce nie udało się na taką skalę wyprodukować muzycznie i wizualnie dobrego klipu. 

Dawid Podsiadło u boku Agaty Buzek

Teledysk jest potraktowany jako fabularna opowieść z dobrą muzyką w tle. Artysta jest znany z dobrych tekstów, trafiających niemalże do wszystkich. Oprawa muzyczna jest tylko ukoronowaniem przekazu, który chce uzyskać. W opublikowanym dziś klipie Dawid Podsiadło partneruje Agacie Buzek, razem tworzą policyjny duet. Co ciekawe, narratorem całej opowieści, oprócz śpiewającego artysty, jest sam Jerzy Stuhr. Klip w kilka godzin osiągnął 100 tysięcy wyświetleń i liczba dalej rośnie. Natychmiast zebrał niesamowite pochwały i jego praca została doceniona. Fani na pewno są zachwyceni niespodzianką, którą przygotował, ale z pewnością jest to jeszcze lepszy prezent dla niego samego na 26 urodziny. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  2. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące

źródło: Jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News