Najpopularniejszy polski piosenkarz w trakcie występu na żywo zwrócił się do Kingi Dudy. Po jego słowach wszyscy oniemieli

Najpopularniejszy polski piosenkarz w trakcie występu na żywo zwrócił się do Kingi Dudy. Po jego słowach wszyscy oniemieli Źródło: Jakub Kaminski East News

Dawid Podsiadło pojawił się na scenie w trakcie finałowego koncertu festiwalu Męskie Granie 2020, który odbył się w Żywcu. Zwycięzca "X-Factora" zaśpiewał m.in. swój hit pt. "Trofea". W trakcie wykonywania piosenki wokalista zwrócił się do córki prezydenta, Kingi Dudy.

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Artysta unika udzielania informacji o swoim życiu prywatnym, jednak zdarza mu się wypowiadać publicznie na ważne społecznie tematy. W trakcie występu na tegorocznym koncercie festiwalu Męskie Granie zwrócił się do córki prezydenta.

Dawid Podsiadło zwrócił się do Kingi Dudy podczas swojego koncertu

Dawid Podsiadło miał wziąć udział w trasie koncertowej festiwalu Męskie Granie 2020, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wydarzenie zostało odwołane w swojej pierwotnej formie. Po wycofaniu części restrykcji odbył się jednak finałowy koncert festiwalu w Żywcu. Zwycięzca "X-Factora" wystąpił na scenie Męskiego Grania, a w trakcie swojego koncertu zwrócił się do Kingi Dudy.

Gwiazdor "zaczepił" córkę prezydenta w trakcie wykonywania swojego utworu pt. "Trofea". Wokalista odniósł się tym samym do słów Kingi Dudy, które wypowiedziała podczas wiecu powyborczego swojego taty.

– Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny… – powiedział wokalista w trakcie wykonywania swojego hitu.

Dawid Podsiadło odniósł się do akcji służb, które w brutalny sposób spacyfikowały pokojową manifestację w Warszawie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa wokalisty są komentarzem do wypowiedzi córki prezydenta, która apelowała niedawno do Polaków, by wszyscy czuli się bezpiecznie w kraju, w którym rządzi jej tata, Andrzej Duda. Muzyk odniósł się do niedawnej sytuacji w Warszawie, gdzie służby brutalnie spacyfikowały osoby należące do społeczności LGBT+, które w pokojowej manifestacji wsparły aresztowaną przez policję aktywistkę Margot. Na razie córka prezydenta nie odniosła się do słów muzyka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje polski polityk. Był swoistym symbolem

2. Pierwsze objawy guza mózgu. Absolutnie nie wolno ich bagatelizować

3. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę

– Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Szanujmy się –  mówiła Kinga Duda podczas wiecu powyborczego swojego taty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje dziennikarz TVN i TVP
  2. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  3. Ludzie rzucili się na siebie. Goście chrzcin pobili się z gośćmi poprawin weselnych
  4. Sanepid alarmuje. Zakażony ksiądz rozdawał komunię, wierni poszukiwani
  5. Juror "X Factor" miał wypadek. Gwiazdor przeszedł operację

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News