Nie żyje Dawid. Poszukiwano go w całym kraju

Nie żyje Dawid. Poszukiwano go w całym kraju Źródło: pikio

Dawid, mieszkaniec jednego z dużych polskich miast, niestety nie żyje. Do ostatniej chwili społeczeństwo miało nadzieję, że uda się go odnaleźć całego i zdrowego. Ostatecznie policja poinformowała z przykrością o odnalezieniu jego ciała.

Nie żyje Dawid, którego w ostatnim czasie szukała cała lokalna społeczność Katowic. Wieść o jego zaginięciu bardzo szybko rozprzestrzeniła się w przestrzeni internetowej, jednak przez wiele dni nie udało się uzyskać żadnych nowych informacji na ten temat. 

31-latek mieszkał od lat w Katowicach i doskonale znał to miasto. Tym bardziej był zaskakujący fakt, że pewnego dnia wyszedł z domu, jak co dzień, jednak tym razem nie powrócił i nie skontaktował się w żaden sposób z rodziną. Od tamtego czasu nie dawał znaku życia.

Nie żyje Dawid. Policja podała smutną wiadomość

Dawid Pluta wyszedł ze swojego domu w Katowicach, mieszczącego się przy ulicy Ligockiej. W momencie gdy nie wrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu zaniepokojona rodzina zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze upublicznili jego wizerunek wraz z opisem i od tego czasu rozpoczęły się poszukiwania, w które zaangażowali się również mieszkańcy miasta.

Zdarzenie miało miejsce w połowie marca. W miarę upływu czasu, nadzieje stawały się coraz mniejsze, jednak rodzina nadal w głębi serca czuła, że Dawid może odnaleźć się żywy. Niestety, po ponad dwóch tygodniach nieustannych poszukiwań, zaangażowaniu mnóstwa osób i wysiłku funkcjonariuszy najróżniejszych służb, nie udało się odnaleźć go żywego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poinformowała, że ciało Dawida Pluty zostało znalezione na terenie miasta. Natychmiast zostało wszczęte śledztwo, a prokuratura i policja przystąpiły do badania miejsca znalezienia zwłok. Zaskakujące może być to, że nie została podana żadna informacja dotycząca tego, w jakich okolicznościach znaleziono ciało, ani też co mogło być prawdopodobną przyczyną jego śmierci. Według wielu osób może to oznaczać, że za jego śmiercią kryje się coś więcej niż tylko zwykły przypadek lub zbieg okoliczności.

Rodzina jest w żałobie, mieszkańcy miasta żałują, że nie udało im się wcześniej dotrzeć do Dawida. Wszyscy czekają z niecierpliwością na informacje, które w najbliższym czasie może upublicznić policja lub prokuratura. Mogą się pojawić już wkrótce, jednak pewne jest, ze w tym przypadku konieczna będzie sekcja zwłok oraz szczegółowa analiza miejsca zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  2. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

źródło: Infokatowice

Następny artykuł