Dawid Kwiatkowski w żałobie. Śmierć zabrała jego ukochaną

Dawid Kwiatkowski w żałobie. Śmierć zabrała jego ukochaną

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Gwiazdor pogrążył się jednak właśnie w głębokiej żałobie, która może znacząco utrudnić mu koncertowanie. Piosenkarz pożegnał bowiem bardzo bliską sobie osobę.

Kwiatkowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które niezwykle zasmuciło tysiące jego obserwatorów. Jak się bowiem okazało, w bardzo młodym wieku zmarła Weronika Kłosowska - najwierniejsza fanka gwiazdora oraz jego ukochana przyjaciółka.

Dawid Kwiatkowski nie może się pogodzić ze stratą

- Widzieliśmy się tak niedawno... Nie przestanę kochać. Śpiewaj tam głośno, tak jak śpiewałaś na koncertach. Niech "Na Zawsze", tak jak podczas pogrzebu, gra Ci w niebie - napisał załamany Kwiatkowski, publikując zdjęcie z Kłosowską. Media nie poznały oficjalnej przyczyny śmierci dziewczyny. Jak wynika z komentarzy pod fotografią wokalisty, miała ona umrzeć z powodu komplikacji, które wystąpiły podczas operacji serca.

Reakcja fanów gwiazdora

Wierni obserwatorzy Kwiatkowskiego starają się go obecnie pocieszyć i nieco ukoić jego ból. W komentarzach wspominają także postać Weroniki, której odejście niezwykle ich zaskoczyło i zraniło. Dawid Kwiatkowski Fot. Instagram/Dawid Kwiatkowski Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jedna z największych gwiazd TVN próbowała popełnić samobójstwo. Smutne informacje
  2. Stan Beaty Kozidrak się jest rozpaczliwy i tragiczny. Nie chce się pokazywać, nie potrafi śpiewać
  3. Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News