Dawid Kwiatkowski w ciężkiej żałobie. Dowiedział się podczas koncertu

Dawid Kwiatkowski w ciężkiej żałobie. Dowiedział się podczas koncertu

Dawid Kwiatkowski kilka lat temu stał się idolem nastolatek. Jeden z najpopularniejszych wokalistów dziś przeżywa prywatny dramat. Wszystko za sprawą śmierci bliskiej osoby, o której dowiedział się... podczas koncertu. Jak sobie radzi ze stratą piosenkarz?

Dawid Kwiatkowski podczas koncertu w Pszczynie otrzymał wstrząsającą wiadomość. Zmarł jego ukochany dziadek Zenon. Sytuacja stała się na tyle dramatyczna, że przez kilka godzin musiał być opanowany, by dokończyć występ. Rozżalonego piosenkarza wspierała rodzina, z którą chciał jak najszybciej się spotkać. Do Gorzowa jednak pojechać nie mógł przez obowiązki zawodowe.

Dawid Kwiatkowski w żałobie. Czy przerwie trasę koncertową?

Podczas nieszczęśliwego dnia, w którym wokalista dowiedział się o śmierci dziadka, Dawid Kwiatkowski grał koncert. Odważył się powiedzieć o rodzinnej tragedii fanom ze sceny. Zawsze był blisko związany ze swoimi wielbicielami, stąd był to dla niego dobry moment, by dać upust emocjom. - To się stało po prostu dwie godziny temu i ja nie jestem w stanie nic zrobić. Nie jestem w stanie nawet być teraz w Gorzowie, gdzie się urodziłem, z moim dziadkiem. Ale jestem pewien tego, że gdybym nie wyszedł dzisiaj na scenę, to on byłby bardzo zły - wykrztusił z siebie Kwiatkowski podczas koncertu. Uwagę mediów i fanów zwrócił także emocjonujący wpis na Instagramie, w którym Dawid Kwiatkowski wspomina swojego dziadka i spędzony z nim czas. Według młodego wokalisty, to właśnie jego dziadek trzymał rodzinę razem i nauczył młodego piosenkarza jak być przykładnym mężczyzną.

Wspierają go fani

- Kochamy cię. Jesteś teraz w lepszym miejscu... do zobaczenia - wzruszająco zakończył wpis. Internauci wspierają Kwiatkowskiego w trudnych momentach. Wielu fanów zdaje się być zaniepokojonymi stanem, w którym obecnie znajduje się idol nastolatek. - Jesteś bardzo silny, dasz radę a z nami na pewno dasz radę - czytamy jeden z komentarzy. - Ja też dumna jestem z ciebie i pełna podziwu Dawid, że pomimo tak ogromnej tragedii, która cię spotkała i twoich bliskich, że odważyłeś się wyjść na scenę zagrać koncert i zaśpiewać dla nas - pojawiło się pod zdjęciem. Nie wiadomo, czy Kwiatkowski będzie kontynuował trasę koncertową. Dawid Kwiatkowski Instagram/Dawid Kwiatkowski  1. Koszmarna tragedia! Autobus totalnie zmiażdżony, mnóstwo rannych
  2. Tragedia w Warszawie. 3-letnie dziecko wypadło z okna z piątego piętra
  3. Leszek Miller przerwał milczenie. Ujawnił co się stało po śmierci syna
Następny artykuł